Уряд оприлюднив документ, що скасує "мікрорайон"

Кабмін оприлюднив постанову, якою визначено порядок обліку дітей шкільного віку

Уряд оприлюднив документ, що скасує "мікрорайон"

Кабінетом Міністрів оприлюднено постанову, якою визначено новий порядок ведення обліку дітей шкільного віку. Документ був підписаний прем’єр-міністром Гройсманом 13 вересня 2017 року.

Порядок визначає механізм обліку дітей шкільного віку та учнів, що ведеться з метою забезпечення здобуття ними загальної середньої освіти.

Згідно з документом, облік дітей шкільного віку має проводитись у межах відповідної району, міста, району у місті, селища або села. Відповідно, організацію ведення обліку дітей шкільного віку покладено на районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні та сільські ради, із залученням територіальних органів поліції та служб у справах дітей.

Документом передбачено, що залучення працівників навчальних закладів до організації та ведення обліку дітей шкільного віку забороняється.

Освіта.ua
22.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
В ОТГ не знают об отмене
Где правду искать? Директор школы заставляет составлять списки детей по микрорайону. А его заставляют свыше. И так во всех школах громады.
олена
скажіть де правду шукати, відділ освіти вимагав довідки на усих дітей хто живе у нашому мікрорайоні, але навчаються в іншому місці та школі, де правду шукать, хтось читає ці наші звернення чи ні????????????????
Учитель
А як же звіт 77 РВК? У нас його знову вимагають разом зі списками дітей мікрорайону? Чому цей звіт лягає на плечі шкіл?