Парубій направив закон «Про освіту» до президента

Сьогодні служби Верховної Ради передадуть документ закону «Про освіту» на підпис президенту

Парубій направив закон «Про освіту» до президента

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав прийнятий раніше парламентом закон «Про освіту». За повідомленням Української правди, це він зробив на брифінгу у парламенті під час перерви.

«Цей закон стосується кожного українського громадянина. Ми будуємо нову українську освіту, будуємо державу», – сказав Парубій, підписуючи документ.

За його словами, сьогодні служби Верховної Ради передадуть його на підпис президентові.

«Цією реформою започатковується ціла кількість нових ініціатив. Хочу наголосити по ключовому питанню, яке викликало дискусію: в законі про освіту зазначається, що викладання в українських школах буде вестись державною мовою, як у всіх цивілізованих країнах. Надається право для навчання рідною мовою і національних меншин, але мовою  навчання в українських державних школах буде державна мова», – підкреслив спікер.

Як відомо, через значну кількість правок, що були проголосовані парламентом при ухваленні закону, текст документа потребував відповідного технічного доопрацювання профільним комітетом Верховної Ради.

Освіта.ua
19.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Українська вчителька
Я не згодна з деякими моментами цього закону, але щодо єдиної пріорітетної української мови в Україні я погоджуюся на 100%!!!
Игорь Соколов
тварь майданная! Открыли ящик Пандоры, особенно седьмой языковой статьей
Геннадий
Его бы самого отправить, как минимум, к логопеду, а как максимум ............
Кузьміч
Щастя то яке! Щастя то яке! Щастя то яке! Щастя то яке!