Конкурс «Учитель року-2018» стартує 1 жовтня

У МОН підкреслюють важливість конкурсу, оскільки він триватиме у передстартовий рік реформи

Конкурс «Учитель року-2018» стартує 1 жовтня

1 жовтня розпочнеться реєстрація на конкурс «Учитель року-2018». Про це, за інформацією прес-служби Міністерства освіти, йшлося під час засідання організаційного комітету змагань.

Конкурс має на меті виявити педагогів, готових до реформування освіти. Переможці конкурсу отримають звання «Заслужений вчитель України» та грошові винагороди, а лауреати - грамоти Кабінету Міністрів та ВРУ.

За словами заступника міністра освіти Павла Хобзея, конкурс є важливим для МОН, оскільки він проходитиме у передстартовий рік для реформи Нова українська школа.

«Ми розуміємо, що зміни в школі відбудуться тоді, коли зміниться учитель, і цей конкурс має допомогти нам виявити проактивних педагогів, тих, хто готовий до змін уже зараз», - наголосив заступник міністра.

Цьогоріч змагання проводитимуть у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова» та «Фізична культура».

Вперше конкурсантів реєструватимуть на єдиній платформі, що надана компанією «Майкрософт Україна». Посилання на реєстраційну форму буде розміщено на сторінці МОН 1 жовтня. А реєстрація триватиме до 22 жовтня 2017 року.

У фіналі конкурсу педагоги мають представити коротке відеорезюме - міні-розповідь про досвід роботи у школі та унікальні напрацювання. Також конкурсанти продемонструють педагогічну майстерність у конкурсі «Методичний практикум».

Завершальні змагання пройдуть у чотирьох областях: Рівненській, Івано-Франківській, Запорізькій та Волинській.

Освіта.ua
14.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ольга
Уважаемые коллеги.Так как загрузить видео?????
Кот Матроскин
Для ольга: Ну сначала его на Ютуб нужно выложить а потом по инструкции. Если Вам ее не давали можете нашу взять вернее ту что нам давали http://choippo.edu.ua/?page_id=20302
ольга
Спасибо огромное.
Коментувати
Жертва учитель року
Замахали з своїм учитель року. Реєструєшся непонятно на якому сайті. Чому напряму не можно загрузити відеорезюме на сайтhttps://education.microsoft.com/Status/Content? Це розробили барани!!! Потім начнуть із всеукраїнськими конкурсами БОБЕР, СОНЯШНИК, ТИГРЕНЯ, ЛЕВЕНЯ (ЗООПАРК)
людмила
Реєстрація потрібна для участі в районному етапі?
Игорь Соломонов
А як будуть проходити районні та обласні тури?
lisa
https://en.wikipedia.org/wiki/National_Teacher_of_the_Year The National Teacher of the Year is a professional award in the United States. The program began in 1952, as a project by the Council of Chief State School Officers (CCSSO), and aims to reward excellence in teaching. It is sponsored by ING.[1]
unforgiven
Може досить п..ми мірятися, а почнемо вчити дітей?
unforgiven
Чому немає, наприклад, "Методист року", "ЗавРМК року", "Міністр освіти року", "Голова департаменту освіти року", "Працівник ЦОЯО року"? Та тому, що в реальності в освітній ланці сумлінно працює тільки вчитель, а всі інші лише прикриваючись аналогічними заходами, імітують бурхливу діяльність, що недаремно отримують зарплату...
Кузьміч
Для unforgiven: А вони вміють тільки підсумки підводити і писати узагальнюючі накази.
Коментувати
Вчитель якого замучили конкурсами
«Ми розуміємо, що зміни в школі відбудуться тоді, коли зміниться учитель, і цей конкурс має допомогти нам виявити проактивних педагогів, тих, хто готовий до змін уже зараз», - наголосив заступник міністра. А тепер моя думка як учителя: зміни відбудуться тоді, коли вчителя залишать у спокої ВСІ методичні служби(дармоїди) і гроші на навчальний процес прийдуть у школи шляхом "міністерство-школа", минаючи всіх тих самих "дармоїдів". Не треба нас, вчителів, перенавчати. Дайте нам спокій, волю і гідний рівень життя - і ми самі створим школу не гірш за фінську. УКРАЇНСЬКУ.
unforgiven
Конкурс більше нагадує клоунаду. Тим більше, відкриті уроки у вигляді концертів, не несуть ніякої цінності для учнів, а лише зривають навчальний процес.
Коментувати
Іван
Цікаво, всі знають, що конкурс не потрібний, а він все одно є. Невже так багато тим тьотям та дядькам платять за перемогу? Це по-перше, а подруге, скільки уроків пропускає вчитель, котрий проходить районний, обласний, всеукраїнський етапи? Та невже він такий молодець, що все відпрацює?)))
яна
так,добровільно-примусово,атестуєшся в цьому році? іди на конкурс
наталія
Повністю підтримую!!!! Конкурс нікому не потрібен. Тим більше що він не визначає справді кращого вчителя. Це шоу для піару!!!!!!!
Адекватний освітянин
Нікому не потрібний конкурс!!!!! Така думка не тільки у вчителів, яких заставляють брати участь у подібних "шоу", але і у тих, хто займається організацією міських етапів. Спробуйте не спускати наказ зверху вниз для обовязкового виконання, а чекати, скільки учителів зареєструються "за власним бажанням" для участі у даному конкурсі. От тоді і побачите, потрібен він, чи ні.
Вчитель
За словами заступника міністра освіти Павла Хобзея, конкурс є важливим для МОН, але як завжди не для вчителя.
ще один учитель
На серпневому семінарі методист відділу освіти поіменно назвала 5 майбутніх учасників. Сама вирішила хто піде. І спробуйте не піти. А участь то добровільна згідно положення, а в дійсності добровільно-примусова.
Алла
Для ще один учитель: у нас так само...
Оксана
У нас теж...
таке життя
У таких випадках місця теж наперед розподілені. Вони вище - їм видніше
Коментувати
І ще дивуються,
чому у педагогів негативне відношення до фахових конкурсів. Та вже напишіть. "Самі свої, самі гарні", "Самі обдаровані, самі багаті", "Самі творчі бо добре знають табличку ділення". Це совкове антипедагогічне явище давно пора викинути на смітник історії. І переймати досвід інших країн, де педагоги переживають навчанням і вихованням, а не добре зашмальцованими валютою масовками. Хтось має голову на печах? Це очевидно дуже важко зрозуміти дійсне відношення людей до так званих конкурсів.
Кузьміч
Для І ще дивуються,: А того, хто не піде на конкурс - ломом поміж роги!
Коментувати
учитель
А переможці вже, напевно, визначені, бо конкурс "чесний".
І ще дивуються
Для учитель: Будь певний, що скоріше всього - так.
Учитель
У тому році в Броварському районі у номінації біологія, методист, навіть, не дочкавшись, оголошення рузультатів жюрі відразу сказав хто переміг на районному конкурсі.
Коментувати
св.павло
"Конкурс має на меті виявити педагогів, готових до реформування освіти." - Оооой, всьоооо. Я вас прошу. А не готових до реформування (тут слово реформування обов’язково беремо в лапки), віником по спині?
Вчитель
От і вся НУШ - "Мучитель року" нікуди не дівся, і заженуть совковими методами вчителів на цей непотріб і показуху
Вчителька
Для Вчитель: Невже ми ніколи не зможемо самі змінитися, твердо сказавши - ні! Лише тоді припиниться знущання над нами...
Коментувати