МОН шукає фахівців з дерегуляції

Метою проекту є зменшення бюрократичного тиску на школи і педагогічних працівників

МОН шукає фахівців з дерегуляції

Міністерство освіти і науки спільно з проектом «Експертна підтримка врядування та економічного росту» (EDGE) започатковують офіс дерегуляції в освіті. Про це повідомляють в освітньому відомстві.

Передбачається, що в офісі проводитимуть аудит документообігу в системі загальної середньої освіти, нормативної бази, що регулює функціонування шкіл та документації, а також визначає організацію навчального простору у школах.

Метою проекту є зменшення бюрократичного тиску на школи і педагогічних працівників та формування сприятливого для дитини середовища навчальних закладів.

Офіс з дерегуляції в освіті оголошує наступні вакансії:

Проектний менеджер

дізнатись більше

Консультант з питань документообігу в загальній середній освіті

дізнатись більше

Радник з правових питань

дізнатись більше

Експерт з питань влаштування шкільного простору

дізнатись більше

Резюме можна надсилати на адресу: [email protected]

Заявки приймаються до 15 вересня 2017 року.

Освіта.ua
11.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven
З черговим покращенням панове!!! Школи, замість того, щоб працювати на учнів, будуть задовольняти бажання ще однієї бюрократичної контори, яка буде забирати частину коштів, виділених з державного бюджету на розвиток освіти...
1
Мені от дуже цікаво, відколи це в нас державною зробилася англійська мова?
Старий вчитель
Не треба тратити кошти на радників і консультантів. Нові добавлять ще кілька томів маразму! На існуючій платформі можна вчителями, директорами і завучами скласти перелік того, що повинне було бути вилученим відразу після Революції Гідності!. А реформатори спромоглися лише на відміну заборони мобілок-тепер дітки ними вже під партами ММС-ки з розвязками перекидають!
Старий вчитель
Чому вчитель (польський,французький, німецький) атестується (ПРОСТО ПІДВИЩУЄТЬСЯ ЗАРОБІТНА ПЛАТА!) без засідань трибуналів (атест комісій) і курсів? чому в нього на уроках не сидіть ні дирекція, ні інспектори!..Який може бути методист для вчителя з університетською освітою: вони обоє навчались в одному і тому ж закладі, а читати повинні постійно ВСІ вчителі, не чекаючи ретранслатора-методиста!Директор за кордоном йде до вчителя на урок у виключному випадку: якщо просить вчитель або є скарга батьків на його роботу -ВСЕ!Реформа освіти-це прибирання всіх "прокладок", які сидять на шиї школи, всіх-почавши з МОНу. Де фінансова автономія шкіл і де, нарешті, кошти на їх рахунках? чому ними має розпоряджатись відділ освіти?Де електронні класні журнали замість паперових? Три роки реформатори тужаться-що витиснули? Замість скорочення бюрократії- на кілька десятків в кожному реформованому зросло. А коштів до нереформованих уже 3 роки -НУЛЬ!.Їх просто забрали для опорних,а інші мають здохнути?
Tet-a-tet
А для чого МОНУ утримує два інститути по 370 чоловік у кожному, там що, немає місця для офісу з дерегуляції чи бракує спеціалістів? Це так боряться з бюрократизмом в освіті?
Старий вчитель
Нарешті проснулися реформатори! Не з "опорних шкіл" треба починати, а саме з дерегуляції! Вчительска думка і почуття власної гідності давно втопили ваші положення, накази і листи, що наплодили всі попередники та добавили сучасні реформатори. Перше-негайно відмінити Положення про атестацію-це засіб пресування вчителів, який створює масу проблем і для адміністрації та призводить до дикої перевитрати коштів на непотрібні нікому курси, особливо в сільських школах, де вчитель читає по кілька предметів, які ще й щороку в нього змінюються. Положення просто відірване від реалій!. Хватить пресувати вчителя наказами про стан викладання та рівень знань! Ніякого ефекту вони не несуть-це підтвердили всі роки їхнього написання в школах. Знання в учнів вмерли тоді, коли директори почали "клепати" накази! В 1985 (застійному!) році директор писав 40-50 наказів ВСЬОГО! зараз по 150-200 на рік!...Порівняйте ті знання і теперішні!.
Какие реформы?
Для Старий вчитель: Совершенно верно.Все эти прессинги учителя бюрократией и бумаготворчеством мешают нормальному учебному процессу. У нас создали опорную школу,а при ней филию в рамках так называемого " реформирования". И что? Мало того,что в опорной школе не появилось ни одного класса-кабинета( в смысле НИКАКОГО нового материального обеспечения), так ещё и филии теперь приходится дублировать кучу бумаг( для районо,для себя,да и для опорной школы) Какой там электронный бумагооборот! Подать все в трёх экземплярах с мокрыми печатями! Нормативная база относительно взаимотношений опорная школа-филия отсутствует. Нет,есть конечно и Статут,и Положення,но их трактуют кто как хочет,и,в основном,в сторону " я местный феодал,что хочу,то и ворочу".
Коментувати