Як і кому результати ЗНО у 2018 році зарахують як ДПА

Результати ЗНО з трьох предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації

Як і кому результати ЗНО у 2018 році зарахують як ДПА

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До переліку предметів, що будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ - початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Також результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) будуть  зараховані як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Освіта.ua
08.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
andriy
студент 4 курсу (закінчуватиму в травні цього року). Вирішив здавати ЗНО з математики, мови та літератури, історії, географії. Поясніть, будь ласка, що таке ДПА у формі ЗНО? Чи можу я здати просто ЗНО. Чи потрібно здавати як ДПА для вступу?
Див.САНЬКА
Для andriy: Відповідь Санька( нижче) найвлучніша,особливо друга частина))
I
ДПА - державна підсумкова атестація, яку складають випускники шкіл. Також цього року ДПА складають студенти коледжів, які поступили на навчання після 9 класу. Звичайно, Ви можете скласти просто ЗНО без ДПА.
Галина
Для andriy: Ви студент 4-го курсу чого? Навіщо Ви збираєтесь здавати ЗНО? Якщо Ви випускник коледжу, то можете вступати до університету на ту ж спеціальність за результатами вступних іспитів (для вступників на базі "молодшого спеціаліста" свої умови). Якщо Ви випускник 4-го курсу університету, то там також свої умови ї свої "ЗНО", які не мають нічого спільного з ЗНО для вступників на базі повної середньої освіти.
Коментувати
Алина
Пороговый бал по укрмове и укрлит будет считаться отдельно? Если по мове набрала мало балов, а вместе с литературой 50?
Марина
Сдала ЗНО з математики как ДПА набрала всего 6 балов, из 47 я сдала его или завалила?
Оксана
Закінчила школу в 1989 році, вища освіта інститут закінчила в 1999 році, в 2018 році хочу змінити професію економіста, та вступити на заочну форму навчання в педагогічний коледж, чи потрівно здавати ЗНО?
Ілля
Студенти 2-их курсів, здають лише українську мову чи і літературу і мову?
САНЬОК
Для Ілля: Нам в шаразі говорили, що тільки з укр. мови, але ці долбайоби можуть ще все поміняти.
Галина
Взагалі то ЗНО загальне з мови та літератури: частина питань з мови, частина з літератури. Але як ДПА зараховують лише мову. Якщо Ви не збираєтесь надалі використовувати результати ЗНО при вступі до вишів, можете на питання частини літератури не відповідати, а можете просто відповісти для себе, аби знати свої можливості.
Коментувати
Ольга
Скажіть, будь ласка, хто складає ЗНО з біології?
Олег
Добрий день , якщо я навчаюсь у ВНЗ 1 курс , але хочу перепоступити і мені потрібно доздати лише англійську бо її цього року трохи змінили , то мені треба ставити галочку здаю як дпа , і якого рівня складності завдання мені доведеться писати ?
Любовь
Якщо я хочу вступати до колледжу після 11 класу, то чи можу я здавати ЗНО з математики і з історії України у формі ДПА???
Яна
Добрий день. А павда, що у 2018 р. складати завдання з української мови та літератури буде не Авраменко??
Ліна
Якщо я хочу здати і математику і історію ,то я можу вибрати математику як дпа ,а історію не враховувати як ДПА?
Олеся
Для Ліна: да, но тогда надо сдавать еще одно зно, так как надо сдать три дпа
Коментувати
Наталья
Может ли моя дочь, по окончании 2 курса колледжа (поступила после 9 класса), сдать ЗНО по трем предметам, необходимым для поступления в университет и поступить? Выдаст ли ей колледж в таком случае аттестат после 2 курса?
Олена
Дуже важливе питання,якщо я хочу навчатися на вчителя англ мови,то мені потрібно англ здавать як ДПА із рівнем В2????Хоч ми не вивчаєм її на проф рівні чи можна географію поставить як дпа.
Олеся
Для Олена: нет, не надо, если Вы учились не в спецшколе
Коментувати
Snizhka
Шановні батьки та майбутні хіміки, медики, екологи, аграрники, біологи! Тут створена петиція на рахунок ЗНО з біології (щоб зарахували як третій предмет). Прошу всіх небайдужих підтримати! https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1324
Дарія
Для Snizhka: Підписала =)
Коментувати
Олена
Абітурієнтам медикам потрібно здавати 4 тести (УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА;МАТЕМАТИКА, АБО ІСТОРІЯ; БІОЛОГІЯ - обов"язкові для ДПА), ТА ХІМІЮ. Невже не можна було включити до переліку предметів, які будуть зараховані як результати ДПА на вибір не тільки математику та історію, а ще й біологію. Тоді би школярам , які планують йти в медичний вуз не прийшлось би розпорошуватись на 4 предмети.
Юля
Для Олена: уже не первый год об этом говорим. Но с этого года к медикам и филологи добавились с географией вместо истории и похоже не только они одни.
Коментувати
Роксолана
Доброго дня. А Ви бачили новий перелік предметів для вступу на бакалавра?? Психологам всунули математику, на філософію всунули математику, на філологію всунули геграфію, а для міжнародних відносин взагалі 4 предемта.??? Наше міністерство освіте бажає щоб в інститутах був не добір і половину інститутів закрити ПОТРІБЕН РОБОЧИЙ КЛАС а не інтелегенція!! Діти почали поглиблено займатись ще з 10 класу.!!! а тут сюприз потрібні інші предмети!!!!!!!!!!!
?..
Для Роксолана: А ти, дорогенька, знаєш, що всі видатні філософи були ще й чудовими математиками? Невже зараз замість них нам потрібна гнила інтелігенція?
марія
а де є таке, що на філософію потрібно складати математику? ніде не знайшла інформації щодо цього
Коментувати
Ollesia
Шановні абітурієнти . 23 вeрeсня в суботу відбудeться дeнь відкритих двeрeй в МАУП. Ми запрошуємо вас відвідати наш унівeрситeт. До такого прeстижного навчального закладу нe треба складати.ЗНО. Тут ви зможeтe запитати викладачів про навчання, дізнатися, які.є факультeти. Ми вам допоможeмо вибрати правильний факультeт у разі потрeби. Студeнтам цікаво вчитися-вони займаються наукою в наукових гуртках. . Також знайдeтe собі багато друзів , бо студeнтська сім’я дуже дружня. Хто зайдe на сайт унівeрситeту maup.com.ua і зарeєструється на дeнь відкритих двeрeй і прийдe до унівeрситeту, отримує знижку 20% на навчання. Викладачі вам будуть раді. Прийдіть до нашого університету. Викладачі завжди йдуть на поступки студентам. Це самий найкращий університет в Україні. Не пожалкуєте, якщо будете тут навчатися. З повагою, викладач міжрегіональної академії управління персоналом, Ollesia.
Людмила
чи повинні студенти ВНЗ та ПТНЗ складити ЗНО на зарахування результатів як ДПА з трьох предметів чи тільки з української мови. Якщо з трьох, то з яких предметів?
Anna
Те абитуриенты которые поступают в мед, в чем проблема просто написать ДПА по историиматематике как получится? На поступление оно практически никак не влияет, если вы идете на медаль, то должны спокойно писать ДПА минимум на 10 без подготовки. Конечно это + немного времени чисто на то чтобы туда сходить+ немного нервов, но все не так страшно как вы пишите... Это ДПА уже не первый год обязательное, можно было и подготовиться...
cos
Для Anna: Как это без подготовки? Если человек не готовится, то максимум он получит 6-7 баллов, а то возможно и меньше, и то, 6-7 получит при условии что он ходил на все уроки и старался запоминать материал, который рассказывал преподаватель на уроке. А вот с подготовкой можна получить не то что 10, а 11 или даже все 12.
Leto
Для cos: я вас уверяю, что тот, кто хоть что-то делал в школе (не надрывался, а просто что-то делал), спокойно сдаст на "9" как минимум. мой сын как раз "без подготовки" (то есть без репетитора) математику и сдавал, балбес и бездельник он редкий, но свою 9 за ДПА получил без проблем (мог бы напрячься, было бы 10). Кстати, что значит "ходил на все уроки"? У нас где-то можно выборочно ходить?
cos
Для Leto: Такого не может быть, чтобы вообще ни разу не готовился, получил 9. Как же он тогда хорошо знает геометрию? Выходит, что теорем не знает, раз не готовился? Как же он решал геометрические задачи на ЗНО? А в алгебре надо выучить правила, формулы-без этого можна получить достаточно низкий балл на тестах. Это тоже без подготовки можно сдать на 9? Выборочно ходить нельзя, но есть некоторые дети, которые прогуливают уроки по каким-то причинам. Бывают преподаватели (хорошо, что редко встречаются, а не часто), которые очень не любят некоторых детей в классе, унижают их просто так ни за что, а они в из-за этого решили прогулять уроки, а на уроке в это время рассматривалась тема, которая входит в программу ЗНО. Вот он прогулял, а потом на ЗНО по этой теме будет вопрос, на который с большой вероятности он не верно ответит. Если хотели, чтобы сын получил 10, то и вы должны были вложить свой труд и помочь сыну выучить математику. Иначе нету оснований называть сына балбесом из-за девятки.
Коментувати
Чудо
А якщо вювипускник старшої школи , який не бажає зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчав цю іноземну мову на профільному рівні, може тоді складати відповідний предметний тест рівня В1?
Kulakova Natalya
Який вже рік "вбиває" вибір: математика- історія (