В Україні розпочався новий навчальний рік

Поточний 2017 - 2018 навчальний рік в українських школах пройде під гаслом Нової української школи

В Україні розпочався новий навчальний рік

У п'ятницю в українських школах розпочався новий навчальний рік. У День знань до першого класу пішли понад 408 тисяч першокласників, найбільшу кількість яких прийняли Дніпропетровська та Одеська області, а також Київ.

Найбільший набір першачків у сільській місцевості відбувся у Львівській та Закарпатській областях.

Цей навчальний рік у школах пройде під гаслом Нової української школи. Зокрема, у 2017/18 навчальному році 100 шкіл по всій Україні пілотуватимуть новий Державний стандарт початкової загальної освіти. У кожній області та столиці вже визначено по чотири пілотних школи, у яких працюватимуть експерементальні перші класи.

Влітку Міністерством освіти були внесені зміни до навчальних програм для 5–9 класів. У МОН зазначають, що оновлені програми пропонують вчителю свободу у визначенні часу, що треба виділити на опрацювання тої чи іншої теми, зорієнтовані на компетентнісний підхід та націлені на результат.

Однією із значущих подій початку осені має стати ухвалення парламентом нового закону «Про освіту», розгляд якого запланований на початок парламентської сесії.

Також в уряді вже повідомили, про намір продовжити політику збільшення заробітних плат освітянам. За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Кабінет Міністрів планує закласти в бюджет 2018 року кошти для 25-відсоткового збільшення зарплат вчителів.

Освіта.ua
01.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Весело...
Як же тільки дістали вже із своїми "оновленнями програм"!!! Зверніть увагу, шановні, у нас одні класи вчаться за новою програмою, інші за оновленою, треті - за сучасною. Жодна з програм не доведена до кінця, ніяких цілей не досягнуто, в календарних планах повно протиріч та неузгоджень, підручників нових нема, а там де є нові - ті ж самі попередні, але з мінімальними перестановками матеріалу ( зате хтось скажені гроші отримав). При цьому чогось суттєво важливого нема ні в якій новій програмі. Як воно раніше було - ті ж календарні, підручники, набуто матеріали за роки роботи, знаєш що чекати. А зараз... Висновок один - затьмарити мізки і учням, і вчителям. Темним людом легше керувати, вести до безодні. Весело...
Українська вчителька
Вітаю всіх колег з Днем знань! У нас директор вже сьогодні сказала за вихідні обійти мікрорайон! Агов! Пане Гройсмане, де всі ваші обіцянки? Чи всі ваші слова-то полова? Красно дякую за прем’єрське привітання з початком навч. року!!!
Голосzнарода
Для Українська вчителька: щоб вчитель не займався різноманітною соціальною роботою, має працювати соціальна служба, яка не буде працювати нормально, поки там сидять жінки і коханки шанованих чоловіків, яким треба престижне робоче місце, щоб просто відсидіти.
Катя
Для Голосzнарода: Соціальна служба - це престижне місце? Цікаво....
Геннадий
Для Катя: да уж попрестижнее учительского.
Коментувати