МОН розширить вивчення китайської

В Україні планують розширювати вивчення китайської мови на всіх рівнях середньої ланки освіти

МОН розширить вивчення китайської

В Україні планують розширювати вивчення китайської мови на всіх рівнях середньої освіти – у початковій, середній та старшій школі. Про це йшлося під час зустрічі директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрія Шевцова з керівництвом спеціалізованих підрозділів Головного управління Інститутів Конфуція в Пекіні.

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, під час зустрічі сторони розглянули конкретні питання розробки навчальних планів та навчально-методичних комплексів, адаптації навчальних планів китайського зразка до українських стандартів, створення стандартизованих тестів з перевірки рівня знань.

«Ми запропонували Інституту Конфуція створити спільну робочу групу, яка напише стандарти тестування для випускників спеціалізованих класів загальноосвітніх шкіл. З допомогою таких тестів ми зможемо ефективніше визначати та класифікувати рівень оволодіння учнями китайською мовою», – зазначив Андрій Шевцов.

Сторони також обговорили співпрацю у сфері вищої освіти та науки. Зокрема, яким чином китайські викладачі зможуть підвищувати кваліфікацію в українських вишах, а українські – в китайських. У сфері ж науки пріоритетним є двостороннє керівництво науковими роботами та консультування українських аспірантів і докторантів, які проводять дослідження в галузі китайської філології, культурології, філософії, педагогіки тощо.

«Щоб покращити та розширити нашу співпрацю, дуже важливим є створення в КНР нових українських культурних центрів. Спілкуючись з китайськими колегами, ми наголосили на необхідності започаткування такого центру насамперед в Харбіні», – відзначив Андрій Шевцов.

Освіта.ua
31.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Остпа
Перша міська гімназія м.Черкас заявила волонтера і очікує на приїзд китайського вчителя.www.fcg.ck.ua
Вчитель
Wt zrhfp nt oj gjnhs,yj exyzv? pyfnb rbnfqcmrbq le;t df;kbdjfvvnvkldfbm dflgklmv v v dmmlds,mv vdnvkfklmbmb kfmropk
Софія Соня
ги- ги , скоро і в нас так буде "Недавно в одном из негосударственных ВУЗов Минска был арестован преподаватель китайского языка за то, что шесть лет преподавал придуманный им язык". (с)
Олекса Позняк
Для Софія Соня: Был такой скандал и в Украине. После войны, учебников не было один товарищ без диплома (мечта Гриневич) преподавал лет 10 иврит.Разоблачили когда пришли учебники...
Олекса Позняк
Для Софія Соня: извините забыл написать что он преподавал по расписанию немецкий...
Коментувати
cos
А африканську нехочуть розширити вивчення мови?