Osvita.ua Середня освіта Перелік підручників і навчальних програм
Перелік підручників і навчальних програм

Переліки будуть постійно доповнюватись новими назвами навчально-методичних посібників

Перелік підручників і навчальних програм

Міністерством освіти надано переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих відомством для використання у початкових класах, основній і старшій школі, а також відповідні переліки для використання у школах з навчанням мовами національних меншин. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

У Міністерстві освіти звертають увагу освітян на те, що вказані переліки постійно доповнюватимуться новими назвами навчально-методичних посібників за результатами їх розгляду відповідними предметними комісіями Науково-методичної ради з питань освіти, а також оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів і будуть доступними для ознайомлення в режимі онлайн.

початкові класи

основна і старша школа

Школи національних меншин

Освіта.ua
21.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДО МОНУ
ЗНАЙТЕ Є ТАКА РІЧ "Арочный металлоискатель". МОЖЕ ДОСИТЬ ТРАВМУВАТИ НА ЗНО ДІТЕЙ І ЇХ ПСИХІКУ ОБШУКУЮЧИ НЕМОВ БАНДЮГ.
Alex Shestopalov
Видавництво "Аспект" пропонує до нового 2017-2018 навчального року комплект засобів для навчання інформатики у 5 і 6 класах за оновленою програмою 07.06.17 у складі: підручник, робочий зошит, календарний план, комп’ютерні тести. Все це добро можна скачати безкоштовно з сайту https://aspekt.in.ua/ мітка "5 клас" або "6 клас".
Євгенія Вовкула
Як можна рекомендувати підручники з інформатики для 5 і 6 класів, що були видані в 2013р. і 2014р., коли оновлену програму з інформатики для цих класів було прийнято в 2017р. Ці підручники зовсім не відповідають оновленій програмі, навіть і минулорічній програмі, яка була прийнята для учнів, що почали вивчати інформатику з 4класу. До яких пір діти 5 і 6 класів будуть вивчати інформатику без підручників? Така доля чекає і на наступний рік учнів 7 класів.
Сергій Головирін
Чому "основна і старша школа" - "только просмотр" ? Як скачати ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!