Перелік підручників і навчальних програм

Переліки будуть постійно доповнюватись новими назвами навчально-методичних посібників

Перелік підручників і навчальних програм

Міністерством освіти надано переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих відомством для використання у початкових класах, основній і старшій школі, а також відповідні переліки для використання у школах з навчанням мовами національних меншин. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

У Міністерстві освіти звертають увагу освітян на те, що вказані переліки постійно доповнюватимуться новими назвами навчально-методичних посібників за результатами їх розгляду відповідними предметними комісіями Науково-методичної ради з питань освіти, а також оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів і будуть доступними для ознайомлення в режимі онлайн.

початкові класи

основна і старша школа

Школи національних меншин

Освіта.ua
21.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДО МОНУ
ЗНАЙТЕ Є ТАКА РІЧ "Арочный металлоискатель". МОЖЕ ДОСИТЬ ТРАВМУВАТИ НА ЗНО ДІТЕЙ І ЇХ ПСИХІКУ ОБШУКУЮЧИ НЕМОВ БАНДЮГ.
Alex Shestopalov
Видавництво "Аспект" пропонує до нового 2017-2018 навчального року комплект засобів для навчання інформатики у 5 і 6 класах за оновленою програмою 07.06.17 у складі: підручник, робочий зошит, календарний план, комп’ютерні тести. Все це добро можна скачати безкоштовно з сайту https://aspekt.in.ua/ мітка "5 клас" або "6 клас".
Євгенія Вовкула
Як можна рекомендувати підручники з інформатики для 5 і 6 класів, що були видані в 2013р. і 2014р., коли оновлену програму з інформатики для цих класів було прийнято в 2017р. Ці підручники зовсім не відповідають оновленій програмі, навіть і минулорічній програмі, яка була прийнята для учнів, що почали вивчати інформатику з 4класу. До яких пір діти 5 і 6 класів будуть вивчати інформатику без підручників? Така доля чекає і на наступний рік учнів 7 класів.
Сергій Головирін
Чому "основна і старша школа" - "только просмотр" ? Як скачати ?