Гройсман пообіцяв скасувати «мікрорайон» для вчителів

Володимир Гройсман пообіцяв скасувати постанову «Про облік дітей шкільного віку»

Гройсман пообіцяв скасувати «мікрорайон» для вчителів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв скасувати урядову постанову «Про облік дітей шкільного віку», яка вимагає від вчителів відвідувати квартири з метою обліку дітей. Про це він сказав під час Всеукраїнської конференції педагогічних працівників, відповідаючи на запитання директора столичної Спеціалізованої школи №148 Сергія Горбачова.

За словами Сергія Горбачова, Міністерство освіти і науки вже давно подало до Кабінету Міністрів документи, що пропонують скасувати зазначену постанову.

У свою чергу, відповідаючи на запитання Гройсман наголосив, що йому знайома ця проблема.

«Я насправді з освітянської родини, більшість моєї родини є освітянами. Я пам'ятаю, як моя мати ходила по квартирам і робила перепис дітей шкільного віку. І я пам'ятаю наскільки це невдячне навантаження», - сказав прем’єр, наголосивши, що у найближчий час питання буде вирішено.

«У найближчий час ми ухвалимо це рішення, щоб ви не займались зайвою роботою», - сказав Володимир Гройсман.

Освіта.ua
18.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тата
Де постанова про відміну мікрорайону. бо вже нагрузили цією бредятиною
Натэл
Уже и по квартирам походили(а ведь это незаконно и небезопасно), и в паспортном столе, и справки некоторые взяли, а некоторые - нет... Когда же решите этот вопрос?
Тетяна
Як може людина, у якій багато родичів-освітян. підтримувати відміну молодої пенсії? Хто, як не така людина, повинна розуміти психологічне навантаження на вчителів? А чи захоче він і інші депутати віддавати своїх дітей, онуків до 1 класу в клас 60-річних бабусь? А ходити на крапельниці до 60-річних медсестер?
Ольга
Дуже соромно, пане Гройсмане, що великою нагородою для вчителів на 1-е вересня цього року є знову мікрорайон! Як можна Вам вірити і надалі? Знову від Вас із пані Гриневич, - тільки ,так нам знайомі, обіцянки...
Елена Косенко
Цікаво, коли ж настане цей "найближчий чвс"?
unforgiven
Гройсман не перший день на посаді прем’єр-міністра. Якби хотів скасувати, то вже давно скасував би. А поки що тримайтеся, панове...
Сергей
Хорошо, если это квартиры. А если частный сектор без кнопок звонка и с собаками?