Чиновників і депутатів просять не йти до шкіл 1 вересня

Можновладців закликали відмовитись від радянської традиції відвідання шкільних лінійок

Чиновників і депутатів просять не йти до шкіл 1 вересня

Батьківська громадськість закликала чиновників і депутатів усіх рівнів не брати участь у шкільних заходах, присвячених першому вересня. Відповідне звернення опубліковно у Facebook-спільноті Батьки SOS.

«Шановні президент, прем’єр-міністр, міністри, народні депутати, депутати сільських, селищних, міських, районних рад, чиновники різних рівнів та органів місцевого самоврядування та всі чиновники, хто планує цього року відвідати навчальні заклади 1 вересня 2017 року, звертаємось до вас із проханням не відвідувати, не приїжджати, не планувати урочистих заходів із вашою присутністю 1 вересня у навчальних закладах», - йдеться у зверненні до можновладців.

«Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам - інколи ви запізнюєтесь, інколи ваші промовисті промови занадто нудні та довгі. Якщо ви не знаєте, то «святкове вбрання» навчального закладу - кульки, прапорці, вам квіти - це все за кошти нас, батьків», - зазначають автори звернення.

Також батьки звертаються до чиновників і депутатів з проханням не дарувати дітям букварики зі своїми портретами, а краще забезпечити своєчасне надходження підручників до шкіл.

«Ми дуже хочемо подолати цю совкову традицію лінійок, але якщо ви будете туди приходити - ми ніколи не позбавимось цього совкового рудимента. Якщо вже така нестерпна жага PR у навчальних закладах є, то не приїжджайте 1 вересня у школи, в які місцева влада вклала мільйони, приїдьте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідною, де навіть за децентралізації, міська чи районна влада не переймається освітою. Адреси навчальних закладів можемо вам надати, але зробіть це без пафосу та з метою допомогти», - йдеться у заяві ініціаторів акції.

Заклик до депутатів і чиновників стрімко набирає популярності у користувачів мережі.

Освіта.ua
16.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
лилия
«Ми дуже хочемо подолати цю совкову традицію лінійок, але якщо ви будете туди приходити - ми ніколи не позбавимось цього совкового рудимента. Якщо вже така нестерпна жага PR у навчальних закладах є, то не приїжджайте 1 вересня у школи, в які місцева влада вклала мільйони, приїдьте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідною, де навіть за децентралізації, міська чи районна влада не переймається освітою. Адреси навчальних закладів можемо вам надати, але зробіть це без пафосу та з метою допомогти», - йдеться у заяві ініціаторів акції. а они пошли....во главе с "гарантом"
Олег
Для cos: геть чиновників зі шкільних свят! Пора з цим покінчити...
Лана
А я хочу, щоб у моєї доньки було це свято. Щоб упередити довгу лінійку, скажіть заздалегідь про це директору. Не хочете купувати квіти й кульки не купуйте!!! Не думаю, що хтось вимагає це робити. Депутати і чиновники повинні бути на вяті. Хай хоч першого вересня подивляться у вічі дітям. А от накінець навчального року потрібно запросити тих само чиновників і депутатів. Хай розкажуть, що з обіцяного зробили. А свято для першокласників повинне бути!!! Це моя думка. Не все було так погано в СРСР.
Кузьміч
Ще дуже вчителі просять відмінити вчительські конференції.
Оксана Домшій
Не списуйте вже в сотий раз все на совєтську владу, не позбавляйте молоде покоління відчути радість Свята Знань. Ми добре ж розуміємо, що Ви не хочете, щоб депутати всіх рівнів йшли на урочистості, бо їм нічого сказати. Що вони скажуть вчителям ? Що більше року кричали, що збільшуюють зарплату, а в остаточному варіанті праця педагога оцінюються трохи більше за роботу техпрацівника... Що скажуть батькам? Що позбавили навіть копійочного харчування молодших школярів, бо їм бракло коштів на жирування на Кіпрі, Мальдівах та тп... Що скажуть дітям? Вчіться , а потім будете безробітними, або бавитимете панів в Італії, Іспанії та тп... Ми добре не знаємо , хто справжній ініціатор такої безглуздої ідеї, але... А може хоч у якогось депутата після Свята Знань нарешті проснеться совість, може він напише або проголосує за те, щоб українським дітям дали можливість опановувати справжню науку , а неперетворену певними людьми на те, щоб українців знищити, як найбільш інтелектуальну націю???!!!
К.В.
Для Оксана Домшій: Щоб вона(совість) проснулась то її, по меншій мірі, потрібно мати.
Коментувати
Svitlana Lomovceva
Це саме стосується і священників. Не має бажання ідучи на лінійку слухати проповіді. Для цього є окреме місце - церква. Поки держава і церква відокремлені. Не всі у школі є віруючі.
Юля
Для Svitlana Lomovceva: И такое у вас бывает? Ужас!
nice
Для Svitlana Lomovceva: Я вам дуже гарно дякую. Треба поважати кожну релігію і пам’ятати, що учні мають свої особисті переконання.
Skeleton
Для Юля: это Западная Украина, детка!)))
Коментувати
Marina Barannyk
Вже давно настав час позбавитися цього совкового рудименту
nice
Давайте вже ставити всі крапки над "і". 1,5 - 2 години вручення грамот-потрібно? Все це можна організувати на робочій лінійці чи роздати у класі. Напевно стільки шуму піднімати виступами - не зовсім те що все змінить.
unforgiven
Прийдуть - добре. Не прийдуть - ще краще! Яка н.. різниця. Навіщо взагалі піднімати такі другорядні питання? Головне, щоб чиновники виконували свої обов’язки. Крапка. P. S. Дарувати букварики зі своїми мордами, то занадто. Попахує "гєповщіною" з Харкова чи "захаровщіною" з ДНР (ТОК ОРЛДО).
Людмила Білич
А для чого депутатам різних рівнів ходити на шкільні лінійки, проголошувати брехливі промови про те, яка важлива праця вчителя? Коли насправді вони вчителя ЗНЕВАЖАЮТЬ! Я вчителька, працюю 27 років. Але коли мені спалили квартиру, міський голова відкрито в присутності інших посадовців сказав, що я "пасивна" бо працювала стільки років у школі за копійки, а не заробляла собі на краще житло! Це не тільки відповідь щодо мене, підтримка мене з боку влади у важкій біді. В цих словах відношення високопосадовців в цілому до нашої праці.
Valentina Omelyanenko
А ми завжди раді бачити на наших святах керівників базового підприємства, які допомагають нашій школі матеріально. І їх подарунки - це не піар, а допомога школі, де навчаються дітки їх робітників.
Сергей
Для Valentina Omelyanenko: Речь идет о чиновниках и депутатах. При чем тут предприятия-спонсоры?
Коментувати
Andriy
Це те ж саме, що і з перевіркою готовності шкіл до нового навчального року. Чиновники та методисти з ВО перевіряють те, до чого не мають ніякого ні фінансового, ні морального відношення. Все робиться за рахунок батьків та спонсорів, яких шукають чи батьки, чи директори, зате ткнути пальцем, що десь не горить лампочка чи не переклеяні шпалери бажаючих багато. Завгосп ВО, яка жодного разу за рік не була в школі першою бігала перевіряла лампочки. А які ж її тоді безпосередні обовязки, чи не з неї потрібно питати за це?
beregok
От цікаво за які кошти депутати дарують подарунки першокласникам?
Сергей
Для beregok: Естественно за государственные. А пафоса столько, что буд-то бы из своего кармана облаготетельствовали школу
Коментувати
cos
Батьківські громади, а ви смішні. Як же не прийдуть депутати до школи, якщо вони є директорами та завучами тих самих шкіл? Звичайно вони будуть брати участь у цьому святі.