Як викладати предмети у новому навчальному році

Міністерство освіти розробило рекомендації з викладання предметів у 2017/2018 навчальному році

Як викладати предмети у новому навчальному році

Міністерство освіти і науки розробило та надіслало для практичного використання методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році.

Рекомендації містять особливості навчання дітей у початковій школі та особливості викладання шкільних предметів учням 5-9-х і 10-11-х класів.

Документ містить посилання на навчальні програми, за якими навчатимуться учні, форми оцінювання, види контролю їх знань, час для вивчення окремих тем, переліки нормативних документів, якими мають користуватись учителі-предметники та інші особливості вивчення кожного предмета.

Міністерство освіти просить довести рекомендації з викладання навчальних предметів до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів.

Рекомендації викладання предметів 2017/18

Освіта.ua
11.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ted
Хтось зрозумів, по яким програмам інформатика буде в 2017-18? Минулий рік - три різні програми йшли одночасно в 5-9 класах! Для 5-го - по тій, що вивчали інформатику в 2-4 класах. Для 6-8 класів - тій, що почали вивчати інформатику вперше з 5 класу. 9 клас йшов по старій програмі. Тепер мону рекомендує брати програми по посиланню - http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html А коли вводиться в дію програма з посилання - http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programi-5-9-klas-2017.html ?? У рекомендаціях не знайшов. І ще, Мон, розберися врешті-решт з сайтом, таке враження, що 5-класники організацію матеріалів планують. В категорії "Загальна середня" - 3-є посилання "Навчальні програми", і останнє!! - Навчальні програми 5-9 клас 2017. Логіка де?? Зробіть нормально хоч раз, напишіть список програм, і вкажіть - чинні в такому-то навчальному році. І в програмах, вказуйте реквізити хоч якісь, їх же відрізнити тільки по змісту можна