Osvita.ua Середня освіта Як викладати предмети у новому навчальному році
Як викладати предмети у новому навчальному році

Міністерство освіти розробило рекомендації з викладання предметів у 2017/2018 навчальному році

Як викладати предмети у новому навчальному році

Міністерство освіти і науки розробило та надіслало для практичного використання методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році.

Рекомендації містять особливості навчання дітей у початковій школі та особливості викладання шкільних предметів учням 5-9-х і 10-11-х класів.

Документ містить посилання на навчальні програми, за якими навчатимуться учні, форми оцінювання, види контролю їх знань, час для вивчення окремих тем, переліки нормативних документів, якими мають користуватись учителі-предметники та інші особливості вивчення кожного предмета.

Міністерство освіти просить довести рекомендації з викладання навчальних предметів до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів.

Рекомендації викладання предметів 2017/18

Освіта.ua
11.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ted
Хтось зрозумів, по яким програмам інформатика буде в 2017-18? Минулий рік - три різні програми йшли одночасно в 5-9 класах! Для 5-го - по тій, що вивчали інформатику в 2-4 класах. Для 6-8 класів - тій, що почали вивчати інформатику вперше з 5 класу. 9 клас йшов по старій програмі. Тепер мону рекомендує брати програми по посиланню - http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html А коли вводиться в дію програма з посилання - http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programi-5-9-klas-2017.html ?? У рекомендаціях не знайшов. І ще, Мон, розберися врешті-решт з сайтом, таке враження, що 5-класники організацію матеріалів планують. В категорії "Загальна середня" - 3-є посилання "Навчальні програми", і останнє!! - Навчальні програми 5-9 клас 2017. Логіка де?? Зробіть нормально хоч раз, напишіть список програм, і вкажіть - чинні в такому-то навчальному році. І в програмах, вказуйте реквізити хоч якісь, їх же відрізнити тільки по змісту можна

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!