В Україні розпочато кампанію з профорієнтації молоді

Тест для визначення здібностей можна безкоштовно пройти у будь-якому центрі зайнятості

В Україні розпочато кампанію з профорієнтації молоді

Державна служба зайнятості розпочинає загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників. Кампанія має на меті здійснення допомоги молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією.

Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій країні.

За інформацією відомства, для залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та в Інтернеті транслюватимуться ряд соціальних роликів, що розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

«Саме тестування абсолютно нескладне, але дуже корисне. Адже за даними міжнародних експертів близько половини випускників працює не за фахом, а кожен третій іде змінювати професію одразу після закінчення вищого навчального закладу», - зазначає заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

За його словами, дитині дуже важливо ще у школі зрозуміти до чого лежить душа і продовжувати навчатись саме за тією професією, яка підходить під тип темпераменту, індивідуальні схильності та здібності.

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш розташована людина.

Для того, щоб попередньо зареєструватись на консультацію до центру зайнятості можна використати сервіс електронної черги.

зареєструватись

Ресторатор

Програміст

Робототехнік

 

Освіта.ua
11.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
советнику при министерстве
ЧТО Вы знаете о формировании национального самосознания? И как именно это, сформированное самосознание нации влияет на каждого представителя этой самой нации? Ну и к вопросы "причём здесь Япония?". А и действительно - причём? Хотим скомуниздить ИХ идею, но не хотим спионерить их отношение к воровству (ну и за походом к понятию чести)
Tet-a-tet
При чем тут давняя Япония, мы же говорим о сегодняшнем дне. Если японцы способны разрабатывать тэсти на профпригодность, то наша АПНУ что, не способна? Вопрос в подходе, а не в коллективном мышлении. Кстати, когда нужно украсть бюджетные деньги у нас так работает коллективное мышление, а если надо и хуторское,что Японии до нас далеко.
Tet, ну и)))))
В давней Японии если в семье ОДИН что-то украл (и его вычислили), то уничтожали ВСЮ семью. Кака така Япония? Ну надо ведь хоть чуть-чуть думать, анализировать, предполагать... И японские школьники не наши ледацюги с пелёнок... И, пония - страна КОЛЛЕКТИВНОГО МЫШЛЕНИЯ, а не нашего хуторского индивидуального подхода. Короче - ерунда при ближайшем рассмотрении Ваше предложение...
Tet-a-tet, а КТО определять
способности будет? И кАк их будут определять? Тётки в кабинетах вопросы насоставляют? А эти тётки каким образом к способностям имеют отношение? К способностям КОНКРЕТНОГО человека? Вы вообще понимаете, КАКОЙ уровень коррупции закрутится? Или это так, лишь бы . . .
Tet-a-tet
Для Tet-a-tet, а КТО определять: А в Японии какие тетки определяют? Для этого есть специалисты, которые разрабатывают тесты и програма, которая выдает результат з рекомендацией для какого вида трудовой деятельности пригоден человек. Вы можете не согласиться с рекомендацией, но тогда идите учиться за свой счет, а не за бюджетные средства. По поводу коррупции у нас какой - то маниакальный страх, будто она сидит под каждым кустом. Волка бояться - в лес не ходить. Прозоро работает, а сколько страхов навевали, мол ничего не получиться и т.д. Получилось! На ЗНО сколько грязи вылили, а оказывается работает. Конечно, всегда найдутся желающие жить не по справедливости, так что, на них оглядываться или идти вперед?
уж не
Для Tet-a-tet: Вы ли советником при министерстве?
Коментувати
Tet-a-tet
В Японії тестування на предмет визначення здібностей та схильностей запроваджено в обов*язковому порядку. Багата Японія не може дозволити собі намарно тринькати бюджетні гроші, переучуючи по декілька раз людей, які ніяк не можуть визначити своє місце у житті. Ми би мали розпочинати профорієнтацію не з поїздок по селах з агітацією"йдіть вчитися до нас, ми найкращі", а з письмового направлення у центр зайнятості, аби там визначили, для якого виду трудової діяльності учень підготовлений найкраще. Правда частину ПТУ довелось би відразу позакривати, що дало б державі значну економію і рейвах крикунів-опозиціонерів "караул, нищать народ". Та колись все одно доведеться розпочинати, бо довго такого безладу з набором держава не витримає.