Розроблено проект інструкції зі шкільного діловодства

Міністерством освіти розроблено нову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах

Розроблено проект інструкції зі шкільного діловодства

Міністерством освіти розроблено нову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах. Проект документа винесений для громадського обговорення.

Після затвердження розроблений документ встановить обов'язкові загальні вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами в школах усіх типів і форм власності.

Інструкцією також визначено перелік типових документів, що мають обов’язково створюватись під час діяльності школи, а також особливі вимоги складання деяких видів документів, вимоги до їх реєстрації, особливості формування справ та зберігання документів тощо.

У Міністерстві освіти просять зацікавлених осіб надсилати пропозиції на електронну адресу kilderova@mon.gov.ua.

Ознайомитись з документом

Освіта.ua
23.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коля
А чим стара інструкція погана? От вам і Гриневич
Вчитель
А дійсно, додатки де? Хотілось би глянути...Якщо вже обговорення, то "агласітє вєсь спісак, пажалста"!
Михайло Чиж
Ну ось, після "МОН зменшить регуляторний вплив на школи" (http://osvita.ua/school/53281/), "МОН заборонило деякі види шкільної звітності" (http://osvita.ua/school/53632/) будемо мати ще одну "нову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах" і , як результат, новий звіт про виконання даної інструкції (як завжди - в паперовому і електронному варіанті). "Правильной дорогой идете, товариСЧи!"
Педагог
Для Михайло Чиж: ЦЕ МИ ЩЕ ЖОДНОГО ДОДАТКА НЕ ПОБАЧИЛИ. МАБУТЬ, БОЯТЬСЯ ОПУБЛІКОВУВАТИ. ЗАДЕКЛАРОВАНА ДЕБЮРОКРАТИЗАЦІЯ.
Практик
Щось дуже мало збільшилось новацій. Хочеться ще більше паперів. І щоб усі були прошнуровані - це обов’язково! Долучали навіть учнів до обговорення паперотворення. А в результаті збільшилось на мізер. Давайте кожен крок учителя й керівника документувати й прошивати. І кожен папірчик оцифровувати і подавати як звітність у саме МОНУ в паперовому, електронному, на диску й на флешці -варіантах. І обов’язково додавати фотографії - як цей процес відбувається... Слава МОНУ!
Коментувати