Osvita.ua Середня освіта Розроблено проект інструкції зі шкільного діловодства
Розроблено проект інструкції зі шкільного діловодства

Міністерством освіти розроблено нову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах

Розроблено проект інструкції зі шкільного діловодства

Міністерством освіти розроблено нову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах. Проект документа винесений для громадського обговорення.

Після затвердження розроблений документ встановить обов'язкові загальні вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами в школах усіх типів і форм власності.

Інструкцією також визначено перелік типових документів, що мають обов’язково створюватись під час діяльності школи, а також особливі вимоги складання деяких видів документів, вимоги до їх реєстрації, особливості формування справ та зберігання документів тощо.

У Міністерстві освіти просять зацікавлених осіб надсилати пропозиції на електронну адресу kilderova@mon.gov.ua.

Ознайомитись з документом

Освіта.ua
23.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коля
А чим стара інструкція погана? От вам і Гриневич
Вчитель
А дійсно, додатки де? Хотілось би глянути...Якщо вже обговорення, то "агласітє вєсь спісак, пажалста"!
Михайло Чиж
Ну ось, після "МОН зменшить регуляторний вплив на школи" (http://osvita.ua/school/53281/), "МОН заборонило деякі види шкільної звітності" (http://osvita.ua/school/53632/) будемо мати ще одну "нову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах" і , як результат, новий звіт про виконання даної інструкції (як завжди - в паперовому і електронному варіанті). "Правильной дорогой идете, товариСЧи!"
Педагог
Для Михайло Чиж: ЦЕ МИ ЩЕ ЖОДНОГО ДОДАТКА НЕ ПОБАЧИЛИ. МАБУТЬ, БОЯТЬСЯ ОПУБЛІКОВУВАТИ. ЗАДЕКЛАРОВАНА ДЕБЮРОКРАТИЗАЦІЯ.
Практик
Щось дуже мало збільшилось новацій. Хочеться ще більше паперів. І щоб усі були прошнуровані - це обов’язково! Долучали навіть учнів до обговорення паперотворення. А в результаті збільшилось на мізер. Давайте кожен крок учителя й керівника документувати й прошивати. І кожен папірчик оцифровувати і подавати як звітність у саме МОНУ в паперовому, електронному, на диску й на флешці -варіантах. І обов’язково додавати фотографії - як цей процес відбувається... Слава МОНУ!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!