Цього тижня школи отримають китайські комп’ютери

Міносвіти затверджений графік отримання комп'ютерів з Китаю для українських шкіл

Цього тижня школи отримають китайські комп’ютери

Міністерством освіти затверджений графік отримання комп'ютерного обладнання для українських шкіл, що надане Україні в рамках допомоги від уряду Китайської Народної Республіки. Відповідний наказ підписано заступником міністра Романом Гребою.

Протягом тижня уповноважені особи з кожного регіону зможуть отримати  комп'ютери з ліцензійним програмним забезпеченням, що встановлено за рахунок бюджетних коштів.

Загалом, комп'ютерною технікою буде забезпечено майже 2500 українських шкіл.

Як відомо, в рамках соціального проекту керівництво Китаю надало українським школам 23 тисячі комплектів комп'ютерного обладнання.

Освіта.ua
19.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Наша школа №58 м.Дніпра, як експериментальна з дистанційного навчання, була включена в список на отримання комп’ютерів та якимось чудовим перетворенням "випала" зі списку.
petro
Поділять за принципом "Єто тибе. Это всё время тибе!"
Марина
Чи отримають обіцяні комп’ютери школи GoCamps 2016?
Надія
Хотілось би ознайомитись зі списками шкіл, що отримають комп’ютери. Це ж не 30 - 40 , а 23 тисячі комплектів! Якщо кажемо про реформи, то ця акція повинна пройти прозоро. Чи буде як завжди, хто ближче до керівництва, той і отримає?
Вита Никифорова
Тільки списки влітку чомусь змінили і наша, Радомишльська ЗОШ №3, в них не потрапила, хоча комп’ютери в нас лише 2005 року!!! Виникає питання: "Як формувалися та змінювалися списки?"
Anna
Для Вита Никифорова: у вас компьютеры вообще есть, это уже хорошо))
Простий вчитель
По селах те ж є, правда не 2005 року, а десь так 1999-2001. І, зрозуміло, що вони давно не працюють. проте на папері - школа компютеризована. І нічого нового давати не збираються - компютери у вас же є. Що ще хочете?
Коментувати
Ірина
Де можливо прочитати списки шкіл, які будуть одержувати комп’ютери?
Руслан
За яким принципом розподіляються комп’ютери?