В ООН розробили антикорупційний урок для шкіл

Українські вчителі можуть скористатися матеріалами для проведення уроку в школах

В ООН розробили антикорупційний урок для шкіл

Програмою розвитку ООН в рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» розроблено антикорупційний урок для учнів українських шкіл.

Розробники уроку зазначають, що після їх проведення учні зможуть виявляти прояви корупції в повсякденному житті, а головне — даватимуть їм належну особисту оцінку. Такі уроки готують наступне покоління до свідомого вибору власних вчинків у подальшому житті.

Такий захід уже відбувся у низці українських шкіл, а педагоги, які проводили урок, відзначають, що учні жваво відгукнулися на обговорення теми корупції і тих моральних дилем, які з нею пов’язані.

Матеріали для вчителів містять сценарій уроку, презентацію зі слайдами та відеороликами, а також форму робочого аркушу для учнів, що розміщені на сайті розробника мультимедійних курсів EdEra. Вчитель також може завантажити короткий навчальний посібник «Антикорупційний урок», який допоможе глибше розібратися у темі корупції.

Матеріали для проведення антикорупційного уроку доступні для завантаження за посиланням.

Окрім того, кожна українська школа може взяти участь у конкурсі сценаріїв антикорупційної відеореклами. Переможці конкурсу отримають призи від Програми розвитку ООН.

Дізнатися більше

Освіта.ua
15.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів