Українська вчителька увійшла у топ-50 викладачів світу

Вчителька гімназії імені Шевченка у Кропивницькому потрапила у рейтинг 50 найкращих педагогів світу

Українська вчителька увійшла у топ-50 викладачів світу

Українська викладачка англійської мови Анна Дудич може виграти «Нобелівську премію для вчителів» та мільйон доларів, про це, з посиланням на Global Teacher Prize, повідомляє «Українська правда. Життя».

Анна Дудич з Кропивницького – єдина представниця України у фіналі.

У профілі йдеться, що її підхід у викладанні базується на учнівських проектах та застосуванні новітніх технологій, зокрема системи Google Class.

Вчителька також налагоджує стосунки з іноземними партнерами, будучи одним із керівників програми STEM, координатором eTwinning, вона має статус Microsoft Expert Educator та була вчителем року в Україні.

Найкращих учителів організатори міжнародного конкурсу обирали з більш ніж 20 000 претендентів із 179 країн.

Освіта.ua
15.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Аня, щиро витаэмо,виримо в твою перемогу, молодчинка.Писаренки.
ЛІЗА
Вітаю, Ганно! Нехай натхнення дружить з вами ще довго-довго!
Володимир
На превеликий жаль, у повідомленні нічого не сказано чи володіють її учні англійською мовою.
Для допитливих
Для Володимир: Зайдіть на її сайт і познайомтеся з її матеріалами та відео і дізнаєтеся про вчителя, школу та її учнів.
Коментувати
філософ
Я щиро за Вас, пані Анно, рада. У вас достатньо наснаги не лише вчити, а і перемагати. Далеко не кожен з нас уміє себе подати, ми втратили бажання досягати мети, бо як і все суспільство змінили шкалу загальнолюдських цінностей, пливемо за течією і надіємось на чужу ласку. Добре, що є ще такі, як Ви. Успіхів Вам!!!
Олена
Вітаю. Молодець
марго
ВІтаю, звичайно, але хочеться сказати, що все навкруги будується по принципу "є проекторпрінтер та інша техніка- ти класний вчитель. немає-поганий". все мрію відвідати такий майстер - клас, щоб учитель показав, як можна працювати на високому рівні не маючи нічого, окрім своїх знань і бажання навчити діток. всі розумні мати такі технічні засоби. і фільми крутять, і адіо вмикають, і тури дивляться. а без цього всього вчитель вже наразі не вчитель? скільки сільських шкіл не мають і сотої частинки цього всього, але там прцюють справжні професіонали.
Не все так просто
Для марго: Ви знаєте, якщо вчитель назбирає у своєму кабінеті купу техніки, це зовсім не означає, що він з цим буде знати, що робити. Щоб усім обладнанням уміло користуватись, потрібно мати навички. Особливо «немвілість» буде видно , якщо прийдуть гості-вчителі. А взагалі, те, що ви згадали, - це все засоби навчання. І доречне використання сучасних засобів залежить від професіоналізму вчителя. А якщо ви вважаєте себе професіоналом, то подавайтесь на конкурс, може ви якраз і виграєте мільйон. Будь-хто може брати участь у конкурсі, адже це конкурс вчителів, а не інженерів.
1
Для марго: Скільки отрути і заздрості в словах. Коли читаєш такі висловлювання, то аж соромно стає за свою приналежність до вчительської спільноти, в якій процвітає така заздрісність, якої немає в жодній іншій професії.
Коментувати
Ганна Дудіч
Дякую за привітання. Маленьке уточнення: я переможниця лише міського етапу конкурсу Учитель року. На обласному і Всеукраїнському етапах був інший кандидат.
Таля
Для Ганна Дудіч: Так, Ганна. Знаємо це добре. На тих рівнях конкурси вже купуються. У нас, до прикладу, деякі переможці не знають просте речення від складного відрізнити та й пишуть з помилками, але мають місця. Цей конкурс давно себе вижив.
Про комерцію
Для Таля: Звідки ви знаєте? Невже самі продавали? А може ви член журі, тоді вам видніше.
Коментувати
Senkiv Juliia
Щирі вітання) Успіхів. задоволення від роботи та творчих звершень) Вболіваєм)
Надежда Фирс
Приємно чути, що вчителька Кіровоградщини увійшла в топ-50 вчителів світу. Наснаги, успіхів, творчості,сили, бажання, віри в свої сили!!!!
Лана
успіхів! Нехай удача буде на вашому боці! Це приємна новина!!!
Владимир Белый
Вітання від ФТЛ! По закінченню епопеї будемо намагатися отримати Вашу згоду на візит до нашого закладу з майстер- класом. Хай щастить!!!