Головне – наповнити змістом освіту, - Гройсман

Прем’єр наголошує, що рішення уряду дозволять створити умови для належної якості освіти

Головне – наповнити змістом освіту, - Гройсман

Рішення уряду щодо зміни ситуації у сфері освіти дозволять створити умови для належної якості освіти у країні. Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, анонсуючи розгляд Кабміном низки документів щодо розвитку освіти.

«Якщо можемо при вищій освіті здобути наступну, то дитячий садочок і школу дитина відвідує тільки один раз у своєму житті. Ми не маємо жодного морального права обмежити дітей у доступності до школи, дитячого садочка, і найголовніше – в якості освіти. Маємо створити умови щодо належної якості освіти», – заявив Гройсман, анонсуючи затвердження Урядом концепції «Нової української школи».

За його словами, ухвалені урядом сьогодні рішення дозволять змінити ситуацію у сфері освіті у кращий бік, а також окреслити розвиток сфери на середньо- і довгострокову перспективу.

Прем’єр наголосив, що головне завдання сьогодні – наповнити змістом і забезпеченням загальну середню освіту.

Він також наголосив, що головним показником сфери освіти є якість знань.

"Якість знань, підготовка необхідних спеціальностей, працевлаштування – це все починається від дитячого садочка , – зауважив глава уряду – Маємо той багаж формувати таким чином, щоб діти були конкурентними», - зазначив Гройсман.

"Діти – це не просто наше майбутнє, це наше сьогодення. Якщо хочемо, щоб наша країна мала перспективне майбутнє, наші діти не мають бути обділені якісною освітою", – підкреслив прем’єр-міністр.

Він також висловив переконання, що освіта – це те, що забезпечить Україні прорив в економіці та інших сферах.

Освіта.ua
14.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Пилите Вова, пилите, они золотые. Коли бачу цього , прости господи Гройсмана, згадую тору, яка забороняє євреям в інших державах займатися політикою, оскільки для них це гріховна справа
Родион
Господин Гройсман, как говорила Эллочка-людоедка, ... лучше помогите материально.
НамісникБога
Давно вже треба розвантажити програми із всіх навчальних дисциплін та зменшити вдвоє кількість годин на їх вивчення.
Світлана
Для НамісникБога: Ви вважаєте, що програми РОЗВАНТАЖИЛИ? Не думаю...
Світлана
Для НамісникБога: Особливо це стосується початкової школи з її РОЗВАНТАЖЕНИМИ ПРОГРАМАМИ
Світлана
Для НамісникБога: "Перекрутили програму" (і не тільки в початковій) точно так, як Винокур колись розповідав: "Играем тут, потом переворачиваем. Тут мы селёдку заворачивали... ". Сміх! Переставили теми місцями, тепер це "логічніше" виглядає (на думку МОН)
Коментувати
Наталя
Терміново слід переглянути зміст освіти. Те, що пропонується Програмами МОН України, не в змозі як слід опанувати жоден учень. Та всього того і не потрібно. Ззміст освіти повинні визначати вчителі-практики, а не працівники Міністерства, які ніколи не працювали у школах.
Volodymyr
Середня освіта і так перенавантажена змістом. На мою думку, слід "пригальмувати" у кількості інформації, а час, що вивільниться - спрямувати на якість, тобто закріплювати компетентності, вирішувати із використанням набутих знань та навичок реальні задачі, пов’язані із життям.