Стартує проект з безкоштовної IT-освіти для дітей

В Україні з 1 грудня запускають проект безкоштовного IT-навчання дітей 9-11 років

Стартує проект з безкоштовної IT-освіти для дітей

В Україні запускають проект з безкоштовного IT-навчання дітей 9-11 років. Старт навчання передбачається 1 грудня. Про це повідомляє інтернет-видання Watcher.

Організаторами проекту виступили фонд BrainBasket спільно з Академією кодування та Міратех. Його програма базується на курсах британської ініціативи CodeClub.org.uk і сфокусована на вивчення дітьми візуальної мови програмування (Scratch).

Спочатку проект стартує в Києві, Одесі та Львові, а до кінця року планується запуск груп ще у 10 обласних центрах. Також у планах Фонду – запуск курсів для дітей у віці 6-8 років (Scratch Jr) і 11-13 років (Python, HTML/CSS).

Процес навчання відбуватиметься в позаурочний час на базі існуючих навчальних хабів в рамках проекту Technology Nation – бібліотек і локацій партнерів. Самі курси для дітей будуть викладати ментори програми Technology Nation, IТ-волонтери, а також шкільні вчителі.

Для участі в проекті організатори запрошують IТ-фахівців в якості волонтерів, реєстрація та вимоги для бажаючих стати менторами знаходяться тут.

Ініціатива реалізується в рамках проекту Technology Nation – всеукраїнської програми Фонду BrainBasket з вивчення основ програмування.

Нагадаємо, що BrainBasket Foundation є некомерційною, неурядовою організацією, яка спрямована на поліпшення якості IT-освіти, а також збільшення кількості IT-фахівців в Україні.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Освіта.ua
30.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів