Випускники-освітяни отримають разову допомогу

Розмір допомоги дорівнює п'ятикратному розміру мінімальної заробітної плати

Випускники-освітяни отримають разову допомогу

Вищі навчальні заклади виплатять своїм випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, одноразову адресну грошову допомогу. Відповідний наказ підписаний заступником міністра освіти Володимиром Ковтунцем.

Фінансову допомогу отримають ті випускники, які у 2016 році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах строком не менш як на три роки.

Розмір допомоги дорівнює п'ятикратному розміру мінімальної заробітної плати. Загалом, одноразову допомогу отримають майже 900 випускників, які цього року здобули освіту педагогічного профілю.

Керівникам вищих навчальних закладів доручено забезпечити виплату одноразової адресної грошової допомоги її одержувачам.

Освіта.ua
15.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
А хто в цьому році вже отримав допомогу? Я от цекаю... все на потім відговорюються)))
нік
о... сьогодні якраз зайшла випадково до такої випускниці - палшьто нЄбрєжнО нАбрОшЕнО - телефон в руках ... урок йде.. //////////////////////////
Алла
Тю... Знайшли новину... Взагалі-то, така виплата уже давно є. Правда, для її отримання треба укладати тристоронній договір: вуз-школа-районо. А от у цьому часто проблема...
Мельничук О.Д.
Ви хоча б забезпечте тих вчителів достойними заробітними платами та преміями у професійне свято.Бо уже скоро не буде кому давати,бо нестача кадрів,бо звільняються.
Дар'я
Я так розумію тільки денної форми навчанням. Цікаво було б дізнатися більш конкретно. А як щодо тих хто отримав диплом бакалавра і пішов на магістратуру? Не змогли заключити договір зі школою, оскільки на денній формі навчання магістратури. Також цікаво було б знати чи ті що навчалися і на контракті і на бюджеті? Чи тільки ті хто мав стипендії і тому в університетах є данні куди нараховуються кошти?
Діана
Для Дар’я: школа на 3 роки не хоче заклювати договір, я сама зіштовхнулися з цією проблемою. Заключається договір уже коли йдеш працювати по диплому з вищою освітою, а після бакалавра, у нас навіть брати не хочуть, відділ кадрів сказав, що є закон, що лише з повною вищою освітою можна приймати на роботу. Відповідно до пп.1 та 2 Порядку № 343 така допомога виплачується випускникам денної форми навчання за умови, що вони: – навчалися за рахунок бюджетних коштів за державним замовленням у вищих навчальних закладах І – ІV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування; – здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю; – уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.
Коментувати
gerry
Идиотизм нашей власти просто зашкаливает!!!!!!!!!!
Голосzнарода
Як мило, МОН вирiшило профiнансувати саме тих людей, якi i самi мають достатньо коштiв, щоб купити робоче мiсце в школi чи техникумi.
Діана
Для Голосzнарода: а навіщо купувати, зараз і так проблема знайти вчителя, тому було б бажання працювати, роботу за такі копійки не проблема знайти. А от щодо контракту, то ніхто не хоче заключнати на 3 роки,лише на 1 рік. Я випускниця 2011, багатото хто пішов викладати, але лише одиниці отримали цю допомогу.
Учитель зі стажем
Бажано було б ще до цієї грошової виплати розповісти, що ти, вчителю, будеш завгоспом, прибиральницею, медсестрою, затичкою на усіх концертах, заходах, урочистих виступах можновладців...
Сніжанна
Яка сума має надійти на рахунок одержувача? Чи підлягає вона оподаткуванню?
Коментувати