МОН перевіряє всі підручники останніх років

Міністерство освіти проводить аналіз змісту навчальної літератури, що видана у 2012-2016 роках

МОН перевіряє всі підручники останніх років

Міністерство освіти проводить ретельний аналіз змістової частини навчально-методичної літератури, що видана впродовж 2012-2016 років та має відповідний гриф відомства. Відповідний наказ підписаний першим заступником міністра освіти Володимиром Ковтунцем.

Згідно з документом, перевірка здійснюється на предмет відповідності навчальної літератури реаліям сучасності.

Вже до 15 грудня Інститут модернізації змісту освіти має узагальнити висновки Науково-методичних комісій МОН щодо аналізу змісту навчальної літератури.

Після цього видавці навчальної літератури отримають інформаційні листи щодо відповідності змістового матеріалу їх навчально-методичної літератури сучасним реаліям України.

Також Міністерством освіти створена робоча група з розроблення проекту оновленого Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міносвіти.

Як відомо, рішення про перегляд змістової частини навчально-методичної літератури викликане ситуацію зі скандальною програмою для шкіл "Сімейні цінності", зміст якої був розкритикований експертами та громадськістю.

Освіта.ua
11.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Накипелов
Спочатку друкують підручники, потім змінюють структуру програми (тобто переносячи теми з класу в клас), не змінюючи змісту. Для чого? Невже це реальний показник якості освіти?..
Оксана
Дуже хочеться, щоб до оцінки підручників залучали б самих школярів. Враховували їх думку який підручник зрозуміліший, який цікаво читати.скільки часу займе опрацювання матеріалу в різних підручниках.
Началка
Всех Ривкиндов и Захарийчуков - в топку!!! А также Самонову и Стативку! В топку их! Это не учебники- это вредительство!
12
Де підручник з інформатики для 5-го класу? Програму змінили, про підручник і не згадують, працюйте, як хочете. Слів вже нема. Який смисл перевіряти зміст після того, як ці підручники вже непотрібні? Видімість бурної діяльності?
Віталій
Для 12 : От-от, я ще з початку вересня це питання задаю, і в область в тому числі. Відповіді жодної. Як можна навчати дітей? Ось для 8 класу тягнули, добре хоч дали через місяць навчання - зовсім же інша справа (до речі підручник авторів Бондаренко та ін - дуже сподобався, жаль що він тільки на два роки)
Слав.Таллінн,Ест.
ВидИмість,пане 12-й.
123
Підручники з інформатики для 5 класу за новою програмою: http://itknyga.com.ua , http://www.geneza.ua , http://inf5-m.blogspot.com . Ще інформація: http://yakistosviti.com.ua/uk/Serednja-shkola-Informatika Замовити можна через: http://osvita-center.com.ua/catalog/5-klas/nformatika/ , http://www.ranok.com.ua/search.html?search=&category_id=494&classroom=657&subject=719 Безкоштовно завантажити можна: https://aspekt.in.ua/мітка-товару/5клас/
Коментувати
Марія Василівна
Опитування щодо перевірки змісту шкільної навчальної літератури слід проводити коректніше. Перевіряти цей зміст треба до надання грифа, а не тоді, коли він вже перебуває у навчальних закладах. Чи для МОН це слабо?
Є інтерес
Для Марія Василівна: Так і гроші цілі і вовки ситі, а якщо навпаки, то як освоїти кошти?
Коментувати