Школам радять впровадити курс "Сімейні цінності"

Міністерство рекомендує школам впроваджувати програми формування сімейних цінностей

Школам радять впровадити курс "Сімейні цінності"

Міністерство освіти рекомендує школам впроваджувати програми формування сімейних цінностей, зокрема, - курс за вибором або факультатив "Сімейні цінності". Про це йдеться у відповідному листі МОН, що отримали регіональні департаменти освіти та Інститути післядипломної педагогічної освіти.

Міністерством також наданий перелік матеріалів, схвалених для використання Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді.

У Міністерстві освіти зазначають, що запровадження курсу "Сімейні цінності" сприятиме продуктивності і якості виховної роботи у школах, яку проводять класні керівники, психологи, соціальні педагоги та вчителі та формуванню відповідального батьківства у молоді.

Освіта.ua
24.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Cхаменіться, освітяни-урядовці! Дайте кисню учням та вчителям! Візьміть хоч щось корисне у розвинутих країн! Реформи мають змінювати(на краще), а не замінювати!
випускниця
У дітей, починаючи з 3 класу, по 6 - 8 уроків в день. Про які сімейні цінності мова, якщо діти своєї сім’ї фактично не бачать. Ще трохи таких "розвантажень ", і вчителька , яка постраждала від учня з молотком, буде далеко не одинока.
Роман
Для випускниця: вона вже не одинока - в Івано-Франківської області учень, якого батьки перевантажили навчанням кинувся на вчительку з ножем.
Коментувати
Логічно
У зв’язку з розвантаженням шкільної програми МОНУ пропонує запровадити новий курс «Сімейні цінності»
памятний
а те, що цей курс уже років 5 як "радять" і вже декілька років він справді читався-це нічого?