ЄС профінансує створення освітньої платформи

На інтерактивній платформі викладатимуться освітні матеріали для дітей та учнів

ЄС профінансує створення освітньої платформи

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич обговорила з представниками місії ЄС поглиблення та подальші пріоритети співпраці в освітній галузі.

Зокрема, на зустрічі йшлося про співпрацю з Європейським Союзом у створенні єдиної інтернет-платформи, на якій викладатимуться у вільний доступ матеріали для вчителів, які можуть допомогти їм на шляху саморозвитку та підвищення кваліфікації. Портал має створювати гнучкі умови для перегляду, редагування й обміну матеріалами як для учнів, так і для освітян.

«Проект створення єдиної інтерактивної платформи, на якій у вільний доступ викладатимуться освітні матеріали для дітей та учнів, - дуже важливий для нас. Адже через цю платформу ми хочемо викладати матеріали, що допоможуть вчителям використовувати компетентнісний підхід у викладанні, знаходити завдання для дітей, за допомогою яких цей підхід можна буде впроваджувати у школах», - наголосила Гриневич.

Також заступник міністра – керівник апарату МОН Роман Греба зазначив, що Міністерство освіти також планує створення бази даних, до якої входитимуть всі дані щодо системи середньої освіти.

Освіта.ua
03.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Уже 20 років про це балакаю. Повиганяйте цих методистів місцевого розливу які працюють по принципу: сам не вмію а тебе розкритикую. Знайдіть на Україну самих толкових учителів для консультацій онлайн по усіх предметах.Закрийте районо і не потрібно просити у ЄС гроші - ще й на доплати учителям залишиться..А відеороликів і презентацій ми вам накидаємо.
Galina
Для Олекса Позняк: 100% згодна.
якарадість
Для Олекса Позняк: в реальності все буде так: на виконання ідеї створення єдиної платформи будуть кинуті всі методичні сили. Методкабінетні сиділки доведуть вителям план по наповненню платформи матеріалами, будуть вимагати звітів і рапортувати наверх про успішне втілення в життя планів МОНівської радикальнної партії! А ви кажете "закрийте районо!" НІКАДА!
Олекса Позняк
Для якарадість: на жаль так
Коментувати