Osvita.ua Середня освіта В Україні проведуть тиждень права
В Україні проведуть тиждень права

Уряд затвердив план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права

В Україні проведуть тиждень права

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права. Відповідне розпорядження підписано прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Відповідно до затвердженого плану, у навчальних закладах буде проведений Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Також у навчальних закладах буде організовано і проведено тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру, книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту.

Міністерство освіти у рамках проведення тижня права має провести науково-практичні конференції, семінари, зустрічі за круглим столом, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

У свою чергу, на Мінмолодьспорт покладено завдання проведення  просвітницько-інформаційних лекцій-бесід у рамках всеукраїнських національно-патріотичних заходів, спрямованих на формування ціннісних орієнтирів і громадської самосвідомості.

Всеукраїнський тиждень права буде проведений з 5 до 9 грудня 2016 року.

Освіта.ua
06.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Иван
Где это происходит в Киеве? Почему не на одном интернет портале нет чёткой информации о месте?
людина
Краще, замість тижня права, провести тиждень онлайн-відповідей Гройсмана на запитання українців, бо, наприклад, де можна отримати тлумачення документа, підписаного ним, про те, що Постанова кабміну про норму чисельності студентів на штатну ставку від 17.08.2002 втрачає чинність 1.01.2020, а нова, яка збільшує навантаження в педвузах з 9 до 14 студентів на ставку викладача, набуває чинності 20.09.2016. Це виходить, що в одному ВНЗ ставки не врізатимуть аж до 2020р., а в інших -їх уже поскорочували, бо 20.09 2016р.-не за горами. Чи не є це порушенням права людини на рівність перед законом? І як підвищується якість освіти, коли викладач у світлі такої постанови повинен виконувати навантаження 400 год на півставки?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!