Перший урок присвятять незалежності України

Перший урок пропонують присвятити відзначенню 25-ї річниці незалежності України

Перший урок присвятять незалежності України

Міністерство освіти і науки пропонує освітянам присвятити Перший урок у новому навчальному році відзначенню 25-ї річниці незалежності України. Про це йдеться у листі МОН «Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку».

Для учнів 1-4 класів пропонується така тема Першого уроку: «Це наше і це твоє». Матеріали до уроку, а саме - мультфільми, розроблено анімаційним розважально-пізнавальним телеканалом для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮСПЛЮС.

«Проект «Це наше і це твоє» - це яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ», - зазначають у МОН.

Темою Першого уроку для учнів 5-11 класів у міністерстві пропонують визначити: «Від проголошення Незалежності до нової України».

У Міносвіти зазначають, що під час проведення уроку загальноосвітні навчальні заклади, за бажанням, можуть взяти участь у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!». Конкурс проводиться під патронатом Президента України за участю Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO).

Разом з тим, у Міністерстві освіти і науки наголосили, що вчитель може провести Перший урок і за власним сценарієм.

Освіта.ua
25.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Во всяком случае , Гриневич работает не для того , чтобы обогатиться . А потому , честь ей и хвала .
zлюка
Поздравляю студиорусов, Гриневич поддержала министерство финансов в вопросе отмены стипендий)) В понедельник вы узнаете здесь об этом официально)
N.
Для zлюка: ну невже всі будуть мовчати? Невже вони там не розуміють, що більшості потрібні ці стипендії? Я вчитель,і я не зможу допомогти своїй дитині! По міркам нашої влади я вважаюся забезпеченою,хоча насправді ледве виживаю. А от ті, хто обкрадає цю країну, вважаються малозабезпеченими. В чому логіка? Потрібно красти, брехати для того, щоб добре жити в цій країні?
Коментувати
Жадный ежик
Присоединюсь к поздравлениям Ростислава Кравца: "Незалежність - так багато в цьому слові сенсу стало звучати для більшості з нас, так багато життів за неї віддано. Сумно, що стільки часу втрачено для розвитку і розбудови держави, що за 25 років так і не з’явився лідер, а все більше шахраї зі своїми кумами та сватами, що все не нажеруться грошей та влади. Однак ми все одно переможемо, у нас є мета. Зі святом!!!
wehrmacht
Та була вже акція в 2014 році "Україна Єдина без Донбасу і Криму". Що змінилося? Провели АТО за 10 днів? Звільнили Ілловайськ? Оточили сепаратистів під Дебальцевим?.. В Україні дуже легко стати патріотом, для цього потрібно лише одягти вишиванку... Мільярди вічнозелених на офшорних рахунках Панами, податки окупанту, то до лампочки...
Модератору
Нічого не змінилося в цій країні. Банда януковича грабувала народ, як авторитети, теперішня - як патріоти. Правда зросли тарифи і курс долара, плюс на osvita.ua почалася суцільна цензура коментарів, незгідних з панамською системою.
1
Для Модератору: Все так, як ви пишете, підтримую! І що розповідати дітям 5-11 класів? Вони ж не на Марсі живуть, а бачать ціни в магазинах, та й вдома чують розмови про життя-буття...Тому чи будуть вони слухати вчителя (25 років - термін немалий, щоб зробити хоча би щось дійсно хороше для свого народу (наприклад, знищити хоча б колорадського жука)) чи зроблять свої висновки - велике питання! В очах дітей, які мають здоровий глузд і критичне мислення, вчитель (що розповідатиме про 25 років ...)буде брехуном! Але колись один з президентів України говорив "Тільки сліпий не бачить змін на краще..." А де вони ті зміни ? Можливо у нього та й після нього є ті дивовижні зміни, які поки що невидимі для більшості населення нашої країни... А ви як думаєте?
Anna
Для Модератору: и не только на этом сайте. Цензура абсолютно везде. Свободы слова как таково нет.
Коментувати