Затверджено новий санітарний регламент для дитсадків

Новий санітарний регламент передбачає умови, що сприятимуть створенню дитячих садків

Затверджено новий санітарний регламент для дитсадків

Міністерством охорони здоров'я затверджений новий Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Зокрема, у відомстві зазначають, що новий санітарний регламент передбачає умови, що сприятимуть створенню дитячих садків, у тому числі у житлових та нежитлових приміщеннях.

Основними перевагами нового регламенту є те, що за відсутності харчоблоку у дошкільному навчальному закладі допускається постачання готової продукції операторами ринку харчових продуктів за умови дотримання вимог закону «Про основні принципи та вимоги  до безпечності та якості харчових продуктів».

Також, відтепер, у разі відсутності власної пральні, прання білизни може здійснюватись іншими пральнями, за винятком пралень, що обслуговують інфекційні заклади охорони здоров'я, об'єкти хімічної та іншої небезпечної промисловості.

Документом знято заборону щодо використання для дітей двоярусних ліжок.

Ще однією особливістю нового санітарного регламенту для дитсадків є те, що після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється лише за наявності медичної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебувала під медичним наглядом.

Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин прийматимуться без медичних довідок, за умови відсутності явних ознак захворювання.

У документі відсутня дрібна регламентація (наприклад, висота бортиків пісочниці або діаметр стійок огородження ліжок, дитячого манежу тощо), але при цьому чітко визначені вимоги до чистоти, організації харчування, температурного режиму, освітлення, утримання басейнів, розпорядку дня дитини.

Освіта.ua
24.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Роз’ясніть пункт ХII 2. В яких випадках і після скількох днів відсутності дитини в садіку потрібно приносити довідку. До прикладу, дитина перебувала під домашнім наглядом з 26.09 до 2.10 в садочку вимагають довідку, мотивуючи тим, що дитина не була в садіку більше 5 днів. Хто правий? З повагою, Марія, м. Тернопіль.