Школи отримають результати ДПА 27 травня

Загальноосвітні навчальні заклади отримають результати ДПА в електронному вигляді

Школи отримають результати ДПА 27 травня

Результати державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, з української мови, математики та історії України стануть відомі адміністраціям шкіл орієнтовно 27 травня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Загальноосвітні навчальні заклади зможуть отримати відомості результатів державної підсумкової атестації в електронному вигляді.

Для завантаження відомості результатів державної підсумкової атестації керівник навчального закладу (або визначена ним особа) за допомогою логіна та пароля, наданого раніше регіональним центром оцінювання якості освіти, має ввійти на спеціальну сторінку навчального закладу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, скориставшись сервісом «Заклади освіти».

Порядок дій для завантаження відомості та перевірки дійсності електронного цифрового підпису Українського центру одночасно з відомостями буде розміщено у вкладці «Відомість результатів ДПА» сервісу «Заклади освіти».

Освіта.ua
20.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Царук Лариса
Коли будуть результати ЗНО/ДПА на інформаційних сторінках закладів освіти? Обіцяли 27 травня.
Аня
Коли я побачу свій результат на своїй інформаційній сторінці ,? 26?
Ольга
Доброї всім ночі,таке питання,а якщо я школу закінчила давно,провчилася в одному закладі,а цього року хочу поступати у інший ВНЗ,то куди оезультати прийдуть,на гсобисту сторінку?
Анна Морозова
Я - медаліст. Невже мені не дадуть медаль на мій випускний 28 травня. Чорт, та я ж на неї горбатилася 11 років!!!
ТАРАС
Для Анна Морозова: Та дадуть, якщо не пролетиш на зданих ЗНО.
Михайло Чиж
Для ТАРАС: Ви самі собі суперечите! Чи вже забули, як мені писали, що про атестити медалістам можна і "оголосити" і "з медалістами нічого не станеться". Я на моє питання, чи бажали-б Ви своїй дитині такої участі - мовчите.....
Коментувати
Яна
Де взяти логін та пароль школи,коли його надавали?
Ольга
Для Яна: Школи отримували паролі для реєстрації учнів на ДПА у формі ЗНО. Якщо Ви не знаєте свого паролю, зверніться до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua/regions/
Коментувати
звонок когда
Если результаты ДПА 27.05.2016г., то какой дурень "Последний звонок" будет проводить 28.05.2016г.? На сайте школ надо посмотреть таких.
Ирина
Для звонок когда: Последний звонок 27 , а выпускной 28 мая.Это было запланировано за пол года.И никто теперь даты менять не будет (клас. рук.)
темный лес
Для Ирина: За полгода знали о сроках ДПА-ЗНО? Вы что, Листы МОН не читаете по полгода? Темнота - друг ...
Коментувати
Екатерина
А как насчет тех, кто давно закончил среднее образовательное заведение? Что нам думать? Тишина. Прекрасно. Как всегда безобразие.
ТАРАС
Для Екатерина: І про що Ви написали? "Безобразие" в голові.
темный лес
Для ТАРАС: +++ энто Вы про таких, в точку сказали! Последний звонок без результатов детей ДПА? Ух ты...
Коментувати
Елена
А у нас останній дзвоник 30 травня, а випускний 31. Чому так відрізняються дати по всій Україні?
всим
Для Елена: Логично!
Коментувати
Наталя
Той момент, коли розумієш правильність святкування випускного після всіх ЗНО. Але якщо відверто - це ненормально.
Оксана Вижимова
Це ненормально, У нас випуск 28 травня, і два медалісти. Ну як завжди, а у нас на Україні.
таня
Так ми узнаем порог до 27 мая? Моя подруга сдавала в том году.Я помню она смотрела прямой эфир по принятию порога.А у нас как будто бомба замедленного действия. Тишина.
Директор
Ребята, чего вы раскричались? В понедельник, 23.05, получим додатки, спокойно классные руководители их заполнят, все проверим до 27- го, забьем в exl, а 27-го добавим ДПА, посчитаем средний балл. Додатки выдадим в понедельник, после выпускного, как обычно. Вы мне лучше ответьте, зачем такой формат проведения ДПА по английскому? Чтобы соседям показать, как мы хорошо знаем английский????
Ігор
Для Директор: повністю згоден з вами стосовно англійської. Я випускник, вчора писав ДПА. Завдання легше бути не могли. Для дев’ятикласників, мабуть сплутали. Якщо порівнювати із ЗНО, то це небо й земля.
liudas9
Для Директор: Питання про доцільність такої ДПА потрібно задавати МОН і вимагати покарати відповідальних за провал ДПА, а також не вносити бал за ДПА в атестат. Адже смішно і сумно, коли двієчник, який не вміє читати, отримує 8 за ДПА, списавши відповіді, які були виставлені в Інтернеті напередодні. Ця ДПА - насмішка над вчителями!!!
Директор
Полностью согласна! Очередной раз учителей выставили в .... свете.
Коментувати
Вилен (МОДЕРАТОР)
Ок. обычные аттестаты напечатают, а вот медальные вряд ли, ведь подтверждение на печать мы даем лишь после того, как будут известны результаты ДПА. Ну никак не могу понять: куда они летят, ведь совершенно спокойно можно было бы и в июне выдать аттестаты. Ведь в вузах экзамены в мае-начале июня, а доки выдают в лучшем случае в конце июня и никто не заморачивается. Но школы должны ночью выписать приложения, ориентируясь на электронную информацию, а ведь мы должны получить официальные результаты в бумажном варианте....
Олександр
Шановний Вилен,враховуючи якість освіти в України багато дітей давно вже не орієнтуються на освіту в цій корумпованій державі,а прагнуть всіма силами звідси виїхати,тому атестат потрібен якомога швидше для вступу у європейські вузи.Зрозуміло ,що принцип закінчив школу видайте документ є цивілізований і хоч якось прикрасить риси обличчя цієї "освіти"
Коментувати
Марина
А в додатки ночью выставлять будем..КЛОУНЫ! 28 уже выпускной. Вместо того, чтобы выспаться и прийти хоть раз в учебном году без черных кругов под глазами на выпускной вечер- я буду выставлять оценки (я кл. рук.).
Наталя
А ми свідомо зробили випускний після всіх ЗНО.
приятно
Для Наталя: У Вас, Наталья, разумная администрация, гордитесь, вам легче работать.А у нас "сонное царство" недорослей, читающих только "свой" учебник.
Коментувати
ТАРАС
ЧОГО РОЗКРИЧАЛИСЬ, чижі? ХІБА НЕ ЗРОЗУМІЛО, ЩО В ПОНЕДІЛОК ПОВІДОМЛЯТЬ ПРО ДЕНь ВСТАНОВЛЕННЯ порогу -25 ТРАВНЯ. А ДО 27-го (можливо і 26-го) НА САЙТІ БУДЕ ДПА. ЗНО буде ввечері 25-го,або 26-го. ВСЕ ЗГІДНО НОРМ!!!!!!!!!!!
Михайло Чиж
Для ТАРАС: "ЧОГО РОЗКРИЧАЛИСЬ"? Тобто, одного мене цей весь бардак не влаштовує, а всі інші абсолютно задоволені? І хто це сказав? Це той тарас, що в березні доводив мені, що "вся Україна" вже подала списки на виготовлення атестатів і лише наш департамент освіти цього не зробив? А виявилось - ніхто, нікуди і нічого ще не подавав (на час дискусії).... Це той тарас, що стверджував, що минулого року всім випускникам 11 класів вчасно вручили атестати? Але факти говорять про інше. І останнє питання істоті, що приховує своє обличчя: а згідно яких норм це все правильно відбувається ("ВСЕ ЗГІДНО НОРМ!!!!!!!!!!!")? Адресу тих норм можете надати? А ви впенені, що ті норми вже не скасовані і не прийняті інші норми? Чи знов скажете, що дискусія не змістовна і вийдете з обговорення? Вкотре.....
ТАРАС
Ні, це не той Тарас. А чому Ви мовчали, коли був наказ (НОРМА) про проведення ЗНО з 5-го травня, хіба не знали, що є НОРМА (практична норма на протязі років) в три тижні на перевірку письмового твору? Тоді треба було кричати, а то зробили проблему. Нічого не станеться, коли і одну ніч посидіти (добивайтесь з своєю профспілкою оплати нічних, а то платите цьому компережитку свої гроші). Та і з понеділка можна видати додатки. ВЕСЕЛОЇ ЗАБАВИ!!!!! (І з медалістами нічого не станеться, бо знайшли "важливий престиж-медаль",- на олімпіадах заробляється престиж, а не (часто) в директора батьками. Та і ця медаль дає перевагу в 0,001 бала при вступі , а практично-0.).
Михайло Чиж
Для ТАРАС: По перше, "протягом років", по друге на перевірку письмового твору (чи то завдань з відкритою відповіддю) відводиться 14 днів (вірніше, відводилось минулого року). Цього ж року МОН 26.04 в оприлюднив "Календарний план та дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року", де вказано, що "Оголошення результатів учасників зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів відбудеться не пізніше 25 червня 2016 року." (http://osvita.ua/test/advice/12290/). То "ВСЕ ЗГІДНО НОРМ!!!!!!!!!!!"? От тільки "норми" постійно змінюються.... А стосовно медалістів: Ви, мабуть, або далекі від школи, або безпосерелньо з дітьми не працюєте. Уявіть стан дитини, коли всі отримали атестат (урочисто, під спалахи батьківських фотоапаратів), а їй тільки руку потисли: наче і випуск, а документ відсутній. Вручення в понеділок, в кабінеті директора - вже зовсім не то ("дорога ложка к обеду", як кажуть.....)
Коментувати
батько випускника
Це просто жах якийсь... В цьому році робота МОН нагадує "тайны мадридского двора.."
ТАНК
Для батько випускника: Скорее напоминают святую инквизицию)) Скорее всего, чтобы апелляций было поменьше. Ведь все предметы обнародуют в одночасье.
Коментувати
Михайло Чиж
О, вже 27-го. А тиждень тому стверджували, що "не пізніше 26-го".... Проте, чого дивуватись? Це-ж МОН, там полюбляють приймати рішення, потім їх скасовувати і приймати інші - це вони так працюють....
ann
Ви що ,шановні,то нічого що 28 травня дійсно випускні??????????? а може поквапитесь на 23 травня? це просто жах
Oksana
Для ann: потрібно піднімати це питання
Коментувати
марія
Чому поріг тестового балу не встановлюють відкрито так як це було минулого року?
Oksana
Чи будуть тоді готові атестати і відзнаки до випускних вечорів, які плануються на 28 травня? Що в іншому випадку тоді вручатимуть дітям на них???
Михайло Чиж
Для Oksana: Будемо тиснути руку, як і минулого року...
Коментувати