Літній табір денного типу IBS для дітей у Києві
PR

Літній табір IBS — це два тижні корисних знань, навичок та незабутніх вражень у таборі денного типу

Літній табір денного типу IBS для дітей у Києві

У той час як одинадцятикласники складають ЗНО, їх молодші колеги ще закінчують навчання. У них ще є час, щоб визначитись із своїм майбутнім.

Головною запорукою успішного життя кожної людини є свідомий вибір професії. Саме тому дуже важливо зробити цей вибір якомога раніше, ще до вступу до вищого навчального закладу. Хтось із школярів визначається із професією за допомогою порад батьків, хтось читає про популярні професії в інтернеті, але більшість зі старшокласників погано уявляють з чим їм доведеться мати справу у майбутньому.

Саме для того, щоб допомогти старшокласникам зробити свідомий вибір і був створений Літній табір IBS.

Літній табір IBS — це два тижні корисних знань, практичних навичок та незабутніх вражень у таборі денного типу. Програма першого тижня (6-10 червня чи 20-24 червня) включає в себе навчання за 8 різними економічними професіями: маркетинг, менеджмент, бізнес, HR, фінанси, PR, міжнародна економіка та АПК. Кожне заняття включає в себе теоретичну частину, практичну ділову гру та зустріч із спеціалістом кожної з професій.

У другий тиждень (13-17 червня чи 27 червня – 1 липня) дітям пропонують опанувати ключові навички: ораторське мистецтво, вміння робити презентації, лідерство, тайм-менеджмент. Окрім цього на другому тижні діти дізнаються більше про психологію, політику та інновації. Також кожен день на учасників чекають заняття з англійської у рамках розмовного клубу.

В суботу, по закінченню тижня, учасники за бажанням можуть пройти профорієнтаційне тестування, що включає в себе вирішення профорієнтаційних тестів, ділові ігри у міні-групах до 6 осіб, індивідуальне інтерв’ю з психологом та повні результати, що надсилаються батькам на електронну пошту.

Літній табір IBS — це не лише цікаве та інтерактивне навчання, а ще й купа розваг та позитивних емоцій. За кожною групою, в якій знаходиться не більше 20 учасників закріплюється куратор, який не лише слідкує за групою, а є й найкращим другом для всіх. Після закінчення занять за бажанням діти можуть брати участь у розважальній програмі: це і похід до боулінгу чи кінотеатру, вечір настільних ігор, гра у Мафію, відвідування театру тощо.

Літній табір IBS – це цікавий  відпочинок Вашої дитини.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:
063-128-50-11 Олександр
093-073-11-20 Ольга
093-006-17-41 Олена

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
17.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів