Учителів Франківська запрошують на ЗНО

Міський голова Івано-Франківська пообіцяв премію для десяти освітян, які складуть ЗНО разом з учнями

Учителів Франківська запрошують на ЗНО

Десять івано-франківських освітян, які виявлять бажання скласти тести ЗНО разом з випускниками шкіл, отримають премії.

Про це у своєму Facebook повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

"Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків оголошує премію для десяти перших освітян міста, які зголосяться пройти ЗНО спільно з учнями", - йдеться в повідомленні.

Розмір кожної премії складає 2 000 гривень.

Освіта.ua
15.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Блеск и нищета
В міського голови, ймовірно, проблем інших просто немає! в нас що не "руководитель" долізе до трибуни-відразу реформи в школі робити береться!. Мер, всунь свого "мудрого"носа в продірявлені тротуари, гнилу каналізацію, облуплені штукатурки. Розпусти "к чертям собачьим" свои міськ-, облвно -дай можливість вчителям і їхнім директорам нормально і спокійно працювати, а не клепати папери для вас! Поверни навчання в школи -200 балів дає давно не школа, а репетирстство! Давай реальну роботу, а не кидай дешеві (дурні) лозунги для дурників!
Вчитель.
Хочу. Зі свого предмету гарантую результат близько 200. Хто дасть гроші?
пара
"Не підемо на ЗНО, - кричать учителі. - Не підемо на ЗНО!!! Ніколи! Ніколи!" No pasaran
Ирма
Я пройду дайте денег на билет. Чего бучу подняли ,унизить не получиться.Только сказано было сколько раз , что задания составляют совсем не учителя, а те кто очень далек от образования.
tet
А кажуть у нас вчителі бідні. Дають 2000 грн.. Ніхто не хоче. Там же написано "зголоситься". Тільки прийміть участь. Не залежно від кількості набраних балів, 2000 ваших. Даром дають. Налітай! Тепер, що-до моєї самолюстрації. Я б із задоволенням. Але є одне "але". Я працюю сам на себе і нікому не підзвітний, і ні від кого не залежний. І коли я читаю оці пости про малу зарплату, про різні дурні конкурси, про хмари нікому не потрібних паперів, про діток які не хочуть вчитися у мене це навіть жалю не викликає. І хто ж вам винен? То покиньте все і почніть робити хоч щось, але тільки для себе. Ніхто вам нічого не дасть. Вас ДУРЯТЬ. Якому треба бути сліпому, щоб цього не бачити. Хоча ви цього не зробите. Як мені один вчитель сказав: я б і покинув, але крім вчительскої роботи я нічого не вмію.
tet
А грамотних ... . Один на одному. І чого ми так погано живемо якщо всі такі грамотні? (Мабуть тому так і живемо, що кожний вважає себе самим правильним і самим грамотним). А по-суті? Я так і не зрозмів, чому потрібно перевіряти на здатність виконувати роботу ВСІХ, КРІМ ВЧИТЕЛІВ? Може мені хтось серед всіх грамотних скаже?
1
Для tet: А, грамотій, виявляється, у нас один. Правда, нормально висловити свою думку не може (в своєму попередньому пості), та то ж нічого - воно ж грамотій, яке точно знає, кому треба здавати ЗНО, кого люструвати, хто недоторканий.
Коментувати
ten
Для tet: скавчання - це мова таких як tet і його брата з Івано-Франківська. Читайте Івана Франка. (Вважайте це за сарказм).
Л
Для tet: спочатку вивчи курс шкільної програми "орфографія, орфоепія, правопис", а тоді коментуй. "Ви"-не для тебе.
tet
Бачу, декому не подобається те що я написав. Тоді поясніть мені таку річ. Якщо поставити питання: чи потрібно ілюструвати чиновників? Всі, звичайно, скажуть: ДА!!! Чи потрібно ілюструвати президента, депутатів, перемєра? Всі:ДА!!! Чи потрібно ілюструвати міліцію, поліцію, прокурорів, суддів? Всі:ДА!!!. Чи потрібно перевірити знання медиків? Всі: ДА!!! Чи потрібно перевірити знання вчителів? Всі:НІ!!! Можливо хтось мені пояснить, чому так? Якщо вже всіх, то всіх. Чому це вчителі у нас є каста недоторканих? Я б сюди ще добавив викладачів університетів і коледжів. Що це за кандидат наук, який під час лекції більше як на 0,5 м. від конспекту не відходить. А саме найпростіше питання студентів вважає за особисту образу. Що це за викладач коледжу, який на уроки майже не приходить, а якщо і приходить то у нього пара триває 15-20 хв. А потім говорить: "по цій темі я вам більше нічого розповісти не можу, можете бути вільні". І читає він ці пари у КОНТРАКТНИХ групах! А ви кажете: НІ-І-І-І-І!!!!
DR
Для tet: "ілюструвати" чи "люструвати"?
tet
Для DR: Да, дійсно, "люструвати". Прошу вибачення. Сам прочитав і самому стало смішно. Ще раз, вибачте.
1
Для tet: Так почніть із себе - покажіть приклад. Безгрішних немає - тому самолюструйтеся
Коментувати
XXL
Нехай сам здає. А не здасть - мітлою під зад. Нахер Івано-франківьку мер, який не знає шкільної програми. І, взагалі, вибирати чиновників потрібно за результатами ЗНО, а не за критерієм, хто більше виборців підкупить!!!
tet
І чого ж так заскавчали? Що? Страшно? То ви ж університети позакінчували. Ви ж діток вчите. Страшно винести на люди свої знання? Покажіть, чого ви варті. Може навіть тієї жебрацької зарплати для декого забагато. Прийміть мої співчуття (вважайте це за сарказм).
1
Для tet: О, іще одне, що вважає, що добре знає, чим повинні займатися учителі, як вчити учнів та які екзамени здавати.
Коментувати
Віктор
Цікаво, а в якій школі навчався цей зарозумілий пан Марцінків? Можливо навіть є вчителі, які навчали Руслана і пам’ятають його інтелектуальні досягнення? Було б непогано прочитати їх коментар. А в міського голови часом нема бажання пройти ЗНО і показати рівень своєї грамотності? Але, як говорить народна мудрість: "Видно пана по халявах".
Вилен (МОДЕРАТОР)
Проходив у 2008 році: укр.мова - 189,5, право - 192, істрія України - 180. Школу закінчив ще за радянських часів, коли історію України вивчали оглядово, а про українську літературу - просто мовчу...
спочатку мама
Та що з ви пристали до тих учителів?!?! Візьми та й пройди разом з учнями, покажи приклад?!?!. Може, вже досить брати "на слабо" учителів!!! Як дістало!!! І чому для 10 перших, щоб у чергу ставали???
Голосzнароду
Для спочатку мама: Ну да, вчитель ніхто і він взагалі ні при чому, то навіщо його і провіряти ...
Коментувати
Оксана Шевченко
А в Харькове будет? За 2000 гривен я с удовольствием приму участие!
1
Для Оксана Шевченко: Оце ціну склали своїй гідності. Тому й не дивно, що вчителі стали попихачами для всіх інстанцій, бо звикли накази виконувати незаконні і необгрунтовані, і хвости всім на поворотах заносити, а тут ще й бабло дають, то чому ж не продаться
Коментувати
Львів
Ото оцінив знання своїх учителів!!! Ще одне знущання.
Владимир
Для Львів: А чому знущання? І чому за гроші? Вчителям України, уже давно треба було заявити, що вони згодні проходити ЗНО разом з учнями, щоб припинити всі спекуляції з некомпетенції вчителів сучасної школи.
Коментувати
цирктайгоді
Знущається чи недолугий???????????????????????????????????????????
ГОЛОС
Для цирктайгоді: Тринькають державні кошти. ЗНО проводиться за державні кошти для осіб, які є випускниками ЗНЗ у 2016 році, або є такими, які бажають вступати до ВНЗ України у 2016 році! Вчителі не налажать до жодної з категорій, а гроші на них має держава викласти! Скільки втрачаємо через тих, які реєструються просто так, а тоді напівпорожні аудиторії на тестуваннях!!!! МАРНОТРАТИ!
пара
"Не підемо на ЗНО, - кричать учителі. - Не підемо на ЗНО!!! Ніколи! Ніколи!" No pasaran
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!