В МОН планують розвантажити програми 10-11 класів

Проекти нових навчальних програм мають бути підготовлені робочими групами вже до 1 квітня цього року

В МОН планують розвантажити програми 10-11 класів

Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН та Інституту модернізації змісту освіти доручено доопрацювати навчальні програми для учнів 10-11 класів відповідно до чинних типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписано міністром освіти Сергієм Квітом.

У відомстві зазначають, що відповідна робота має бути проведена з метою розвантаження навчальних програм для учнів старшої школи.

Міністерством також затверджено склад робочих груп з доопрацювання програм з історії, правознавства, географії, української та іноземних мов, зарубіжної літератури, трудового навчання, інформатики, математики, біології, хімії, фізики, основ здоров’я, фізичної культури та мов національних меншин.

Проекти програм мають бути підготовлені робочими групами вже до 1 квітня цього року. Після цього проекти документів будуть оприлюдненні для громадського обговорення, за наслідками якого вони будуть доопрацьовані.

Освіта.ua
15.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Разгрузка программы необходимо, особенно это касается изучающих математику уровня "стандарт". Фактически этот уровень не дает возможности качественно подготовится к ЗНО.
Віта
Ми, батьки, вимагаємо розвантажити всі програми -від 1 по 11 клас. Скажіть про що думали ті "розумники", які складали ці програми. Все, що колись діти вчили у 2 класі , то вони мають вивчити у першому. Шановні, це не занадто. Це ви думаєте ,що наші діти тепер вже з повзунів повинні вчитись читати? Ви помиляєтесь. Теперишні діти не мають здоров я, бо так про всіх "дбає" держава, що всі споживають не їжу , а одну хімію. А про екологію вже годі і говорити. І що від тої хімії у дітей збільшився інтелект?
Олекса Позняк
Для Віта: підписуюсь
Коментувати
trust
В ролі "розвантажувачів" особи, які жодного дня не працювали... Про що можна говорити???
trust
Для trust: не працювали в школі.
Коментувати
Вчитель однієї із шкіл України
Спершу завантажили програму для учнів 5 кл., кажуть, вже з 1 кл. програма завантажена. Тепер підписують відповідний Наказ про розвантаження навчальної програми для учнів 10-11 класів. І скажіть тепер, що у МОН ніхто не працює.
Освітянин
Для початку-у 10 і 11 класах не існує програми з трудового навчання, є Технології. Якщо ще розвантажити 1 годину географії то краще взагалі вилучити з навчального плану. і накінець уже нарозвантажувались так, що скоро не розберемося "що з чим їсти"
trust
А що вони збираються "розвантажувати"? Стару програму чи "нову", ще ненаписану?
Бурімова
Боже-боже!!! Зглянься на нас, бідолашних! Заступися за нас! Відверни від нас усіх цих "реформаторів"!!!
Ol Pozn
У 7 класі у фізику тупо ввели цілі параграфи з 10 класу.Рівняння руху, прискорення закон Гука і тд. Сто потів із тебе вийде допоки хоча б третина класу щось зрозуміє. Кремінь рулює квіт газує, освіта в прірву їде...
К
МОН безплідне, нічого путнього воно народити не може, хіба що якогось монстра.
Бандерлог
В початковій школі вже розвантажили. Третій клас перенесли в другий... А тут цілий інститут! Оце дітки відпочинуть!
Сергій Ваколюк
Знову хтось хоче заробити на друку нових книжок, бо це хороший прибуток.
Олена
Знову "РОЗВАНТАЖУВАТИ???Цікаво чи так як в цьому році???Речення переставили ,.або слово замінили,і ВСЕ! .ЦЕ "дійсно розвантаження"!!! Як взагалі це можна назвати розвантаженням.? Мені це нагадує приказку радянських часів "Нужно провести еще одно заседание во искоринение всех заседаний"Хочеться запитати МОН ,Допоки будуть розвантажувати програми?І чому це не можна зробити за один раз?
Голосzнароду
Нехай з 5 класу почнуть ровантажувати.