Портрети чиновників у школах неприпустимі, - Квіт

Школа не повинна привчати учнів до улесливості, чинопошановування чи культу керівних осіб

Портрети чиновників у школах неприпустимі, - Квіт

Школа не повинна привчати учнів до культу керівних осіб. Про це заявив міністр освіти і науки у відповідь на факти розміщення портретів міністра освіти і науки та інших державних службовців у закладах освіти. Відповідна заява Сергія Квіта оприлюднена прес-службою МОН.

"Вважаю, що розміщення портретів міністра освіти і науки та інших державних службовців у закладах освіти є неприпустимим", - заявив міністр.

За його словами, школа має закладати в дітях здатність критично і незалежно мислити.

"Вона не повинна привчати учнів до улесливості, чинопошановування чи культу керівних осіб", - зазначив міністр.

Він також повідомив, що МОН рекомендує розміщувати у навчальних закладах державні символи, портрети історичних діячів та випускників, якими пишаються навчальні заклади.

"Це можуть бути, зокрема, ті, хто відзначився, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України", - наголосив міністр.

Як відомо, на початку лютого головний редактор інтернет-видання Цензор.Нет. Юрій Бутусов розповсюдив інформацію про те, що у навчальних закладах Харківщини встановлені стенди з державною символікою, на яких розміщені портрети президента, міністра та обласних чиновників.

Освіта.ua
15.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Правильно. Підтримую міністра. Заборонив би ще у школах пишні торжества до Дня народження директора і завуча, в яких участь беруть і діти.
Ol Pozn
Для Ольга: и сбор денежок
Зіновій
Будьте добрі, назвіть школу, де ви працюєте,що або хоча б область.Цікаво було б повчитися, як проводяться торжества директора! Та в якому часі ви живете!
Коментувати
Харків
Інформаційне повідомлення від 08.02.2016 На виконання доручення директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації просимо привести у відповідність до нормативних вимог куточки державної символіки у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах. Звертаємо увагу, що куточках можуть бути розміщенні державні символи та офіційні фотографії Президента України, голови обласної державної адміністрації. Фотографії інших осіб, просимо вилучити із зазначених куточків. Начальник відділу нормативності та якості освіти О.Є. Кононенко
Петро Мороз
У 2011 році Президент В. Янукович одержав листа від групи інтелігентів, у якому вони виражають підтримку проведеним "реформам". "Ми в цьому на Вашому боці, пане Президенте. І ми певні, на Вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб у країні був порядок. Маєте рацію, демократія це не хаос і не безпорядок. Державна служба - це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його наводите. Йдіть відважно обраною Вами дорогою - реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократичного урядування. З вами - народ",- йдеться у посланні. Лист підписали Віталій Коротич, Борис Патон, Сергій Квіт, Віра Нанівська, Леонід Губерський, Петро Кононенко, Лесь Танюк, Володимир Цибулько, Олександр Злотник, Віктор Гуцал. http://www.pravda.com.ua/news/2011/08/4/6448873/?attempt=1 То як, не "привчати учнів до улесливості, чинопошановування чи культу керівних осіб"?
Ol Pozn
Для Петро Мороз: От квит паскуда
Коментувати
Голосzнароду
Так це ж вони їх спеціально розмістили для того, щоб діти бачили, хто у всьому винен і кого треба карати.
Олекса Позняк
Та коли я уже підручник побачу???????????????Прибитий на цвіту
Надоїло
Для Олекса Позняк: Я вже втратила надію їх побачити. Вже й дітям сказала, що їх не буде.
Ірина
А у нас прийшли для 7 класу 50%. Інші невидимі ,мабуть,бо міністр говорив про 90%
Galick
Ми частину (12 предметів) на тому тижні отримали (правда тільки по 6 екземплярів на кожний предмет), а решту коли невідомо
Коментувати