Конкурс "Година Коду" для вчителів та учнів
PR

Залучайте дітей до комп’ютерного програмування в рамках конкурсу Microsoft "Година Коду"

Конкурс "Година Коду" для вчителів та учнів

Незабаром, у рамках тижня комп’ютерних наук, відбудеться ініціатива #ГодинаКоду.

Глобальний захід «Година Коду» останніми роками залучає мільйони школярів по всьому світу. Отже всі освітяни, вчителі та бібліотекарі, а також активісти громадських організацій можуть взяти участь у цій всесвітній акції й організувати свою «Годину Коду».

В Україні такі заходи проходитимуть від 7 до 13 грудня 2015 року за ініціативи Microsoft Україна та Фонду BrainBasket.

У рамках програми «Партнерство в навчанні» буде проведено онлайновий семінар, який презентує можливі сценарії для проведення уроку кодування. Компанія «Майкрософт Україна» запрошує вчителів, бібліотекарів та громадських активістів приєднатися до вебінару 2 грудня 2015 року о 15:00 за посиланням.

Для того, щоби приєднатися до вебінару, потрібно завантажити інструкцію клієнта Microsoft Lync.

Представники громадських організацій, бібліотек і шкіл, які організують для учнів 5-11 класів спеціальне заняття з 7 до 13 грудня зможуть взяти участь у конкурсі «Година Коду» і виграти цінні призи.

Для того щоб узяти участь у конкурсі потрібно:

  • Завантажити інструкції для проведення #ГодиниКоду.
  • Обрати сценарій, відповідний до ваших потреб.
  • Зареєструватись у глобальній акції як учасник від України за посиланням.
  • Зареєструватися для участі в національному конкурсі за посиланням.
  • Провести урок у період з 7 до 13 грудня 2015 року.
  • Зробити декілька фото зі свого уроку.
  • Приєднатися до спільноти «Партнерство в навчанні» в мережі Facebook та викласти фотографії протягом 7-13 грудня, вказавши назви міста/села та області, назву навчального закладу, клас, ім’я та прізвище вчителя.

Переможців буде обрано за допомогою random.org та оголошено 21 грудня на фейсбуковій сторінці «Партнерства в навчанні».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
27.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
А я вважаю, що конкурс досить непоганий. На відміну від "звірячих" діти брали участь безкоштовно, отримали сертифікати (по закінченню автоматично генерувався - я лише роздрукував). Професія програміста досить престижна і агітація до вивчення програмування зайвою не буде. До того ж матеріал 6 класу перекликається із завданнями конкурсу (на уроках вивчаємо СКРЕТЧ)...
Калиновський
Я взагалі не розумію цей конкурс, хоч і вчитель інформтаики.
Вчитель
Для Калиновський: Зайвий раз запропонувати дитині розв’язати логічну задачу, та ще й отримати за це безкоштовно сертифікат... Завдання на побудову алгоритму. Чи ви вважаєте, що задача інформатики підготувати секретаря-друкарку? Нескінчені години на вивчення офісу, графічних редакторів тощо...
Коментувати
Наталія Михайлівна
Не знаю хто частіше пише і хто читає тут дописи, але як вчитель-практик скажу: саме цей захід дітям виявився дуже цікавим! Не зважаючи на п’ятницю 7-ий урок - не хотіли йти додому по закінченню уроку з кодування. З учителя - мінімум підготовки з проведення. Тільки допомогти знайти сайт. Завдання підібрані для дітей цікаві і одночасно корисні. На наступний рік обов’язково залучу більшу кількість!
Михайло Чиж
А ось і чергове "розвантаження" учнів постукало в двері..... Ой, то це ж конкурс... А чому не "звірячий"? Непорядок....
Альбина
Для Михайло Чиж: Что-то вообще мало комментариев. Устали учителя, наверное, сил нет даже на ругательные слова... И вообще, слово "конкурс" стало действовать в основном так: выключает часть мозга, отвечающую за творчество.
Коментувати