В Україні працюють над якістю іншомовної освіти

У МОН повідомляють про продовження роботи над спільним проектом МОН та Британської Ради

В Україні працюють над якістю іншомовної освіти

У Міністерстві освіти і науки повідомляють про продовження роботи над спільним проектом МОН та Британської Ради в Україні щодо вдосконалення фахової майстерності вчителів англійської мови, метою якого є покращення якості іншомовної освіти в Україні.

За інформацією освітнього відомства, проект здійснює робоча група, до складу якої входять фахівці обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти Львівської, Одеської, Тернопільської, Черкаської та Чернівецької областей.

Наразі триває другий етап проекту, метою якого є розширення рамок безперервного професійного вдосконалення вчителів іноземних мов. Робоча група працює над розробкою показників фахової діяльності вчителів іноземних мов, інструктивно-роз'яснювальних матеріалів та глосарію професійної термінології.

Освіта.ua
02.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oksanka
Ви бачили пiдручники Несвiт? Про яку якiсть можна говорити? Годi знущастися з людей!
Світлана БондарчукЧижевська
Для Oksanka: Повністю Вас підтримую!! По-львівськи:Жах!Жах! Жах! У школі -підручники на вибір- або Несвіт, або нічого...(тобто, купуйте батьки щось інакше, якщо маєте бажання і гроші)...Дістало уже! Тут вчитель фізики мені порадив, та напиши конспекти один раз на ...надцять років та й усе!А як???? Або програма змінюється, або підручник ...Третій місяць навчання, репозитарій - маснів від пропозицій...на сьогодні - ніяких результатів із того репозитарію...Цікаво, скільки МОНу обійшовся крутий елекронний ресурс "Нібито у вчителя є вибір підручника"...
Коментувати
Незнайко
Цікаво, а «іншомовна освіта» і «англійська мова» це одне і те ж?
Teacher
А "фахівець" з Черкаської обл. мабуть Пахомова Т.Г., яка відома своїми монстровськими курсами, під час яких до вчителів-курсантів викликають швидку і після яких вчитель не те що не набуває чогось нового, а забуває все, що знав і відчуває себе нікчемою, бо Т.Г. настійливо нав`язує таку думку. Її не терплять всі працівники інституту, всі намагаються "не загризатись" з нею,бо вона рано чи пізно відіграється. Не брезгує шановна і вчительськими грішми, які витрушує на підручники чи курсові роботи(останні вона перепродує по декілька разів), правда останнім часом вона вже так не тероризує за підручники, мабуть хтось таки пожалівся куди потрібно. Хто-зна, скільки ще Черкаські вчителі будуть терпіти це знущання, коли ж вони все таки справді отримають реальну методичну допомогу і коли почують підтримку, а не критику в свою адресу?!
Старий вчитель
А координує цю роботу з боку МОН, скоріш за все, "непотоплювана" пані Коваленко Оксана Ярославівна. Міністри та їхні заступники змінюються як рукавички, а цей "цінний кадр" на місці. Мабуть її цінність у тому, що з чотирьох іноземних мов, за які вона "відповідає" в міністерстві, не знає жодної. Проте вміє вправно організовувати гешефт і завжди "при ділах". Особливо за часів Табачника й Суліми з їхніми збірниками для ДПА з іноземних мов. "Славні" для Коваленко були часи. А зараз лише "координація". Ну нічого, гадаю, що вона своє "наварить" на інстинктивно-роз’яснювальних матеріалах та глосарії професійної термінології. На тому, в чому сама "ні в зуб ногою". РЕХВОРИМИ В ДІЇ!!!
совесть
Для Старий вчитель:Да, ХВАТКИЙ сотрудник МОН...
Коментувати
Вчитель
Ото якраз нам не вистачає «показників фахової діяльності вчителів …та глосарію професійної термінології». Дізнаємось і буде нам щастя. Адже ціла робоча група працює!