Osvita.ua Середня освіта МОН просить школи сприяти проведенню виборів
МОН просить школи сприяти проведенню виборів

Керівників управлінь освіти та навчальних закладів просять сприяти організації та проведенню виборів

МОН просить школи сприяти проведенню виборів

Міністерство освіти і науки звернулось до керівників управлінь освіти та навчальних закладів з проханням сприяти у межах своєї компетенції належній організації та проведенню місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня. Про це йдеться у заяві, що поширена прес-службою відомства.

Зокрема, у відомстві зазначають, що навчальні заклади мають сприяти створюванню рівних можливостей передвиборчої агітації для всіх політичних партій, кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних, міських голів.

Також керівники управлінь освіти та навчальних закладів мають не допускати втручання у здійснення виборцями вільного волевиявлення, створювати виборчим комісіям відповідні умови, не допускати будь-якого протиправного втручання в їх діяльність.

У Міносвіти нагадали, що навчальним закладам необхідно дотримуватися принципу незалежності освіти від політичних партій і громадських організацій.

"Слід пам’ятати, що згідно зі статтею 8 цього Закону навчально-виховний процес у навчальних закладах є вільним від втручання політичних партій, громадських, релігійних організацій, а залучення учнів, студентів до участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу не допускається", - зазначили в МОН.

"Міністерство освіти і науки звертається до керівників, викладачів, студентів вищих і професійно-технічних, педагогічних працівників загальноосвітніх закладів, свідомих громадян України взяти найактивнішу участь у місцевих виборах та реалізувати своє конституційне виборче право", - йдеться у зверненні міністерства з приводу проведення місцевих виборів в Україні.

Освіта.ua
20.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
888888888888888888888
тю ььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььь
Харьков
Как финансирование - так сократить, а как выборы - то способствуйте. А после выборов в школе генеральную уборку нужно делать. В прошлом году в школе несколько окон разбили какие- то дебилоиды, пришлось покупать и ставить. За счет родителей, конечно. Дети ж не будут в холоде сидеть. Какого вообще в школах выборы проводить. Найдите другие помещения: райисполкомы свои, здания умирающие приведите в порядок для этой цели, дома культуры стоят без дела, так все по школам топчутся.
salka
А если какой то чиновник от системы образования выступает кандидатом? Сложно быть нейтральным, не так - ли?
Голосzнарода
На чиєму балансі стоять приміщення шкіл, чи вони вже приватна власність?
Учитель
"Також керівники управлінь освіти та навчальних закладів мають не допускати втручання у здійснення виборцями вільного волевиявлення, створювати виборчим комісіям відповідні умови, не допускати будь-якого протиправного втручання в їх діяльність." Разве этим не правоохранительные органы должны заниматься?!
Геннадий
Вот почему как выборы на Донбассе в школах, так учителя - сепаратисты. Как киевская хунта проводит - так учителя обязаны оказать содействие.
Бан
Для Геннадий: Ты прав Геннадий!Киевская хунта должна принуждать лугандонских учителей,и не к проведению выборов, а к драянию туалетов и техники украинской армии.А то каратели уже столько лугандонских бабенок и эпилептические изнасиловали,что сил на ремонт техники не осталось.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!