МОН просить школи сприяти проведенню виборів

Керівників управлінь освіти та навчальних закладів просять сприяти організації та проведенню виборів

МОН просить школи сприяти проведенню виборів

Міністерство освіти і науки звернулось до керівників управлінь освіти та навчальних закладів з проханням сприяти у межах своєї компетенції належній організації та проведенню місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня. Про це йдеться у заяві, що поширена прес-службою відомства.

Зокрема, у відомстві зазначають, що навчальні заклади мають сприяти створюванню рівних можливостей передвиборчої агітації для всіх політичних партій, кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних, міських голів.

Також керівники управлінь освіти та навчальних закладів мають не допускати втручання у здійснення виборцями вільного волевиявлення, створювати виборчим комісіям відповідні умови, не допускати будь-якого протиправного втручання в їх діяльність.

У Міносвіти нагадали, що навчальним закладам необхідно дотримуватися принципу незалежності освіти від політичних партій і громадських організацій.

"Слід пам’ятати, що згідно зі статтею 8 цього Закону навчально-виховний процес у навчальних закладах є вільним від втручання політичних партій, громадських, релігійних організацій, а залучення учнів, студентів до участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу не допускається", - зазначили в МОН.

"Міністерство освіти і науки звертається до керівників, викладачів, студентів вищих і професійно-технічних, педагогічних працівників загальноосвітніх закладів, свідомих громадян України взяти найактивнішу участь у місцевих виборах та реалізувати своє конституційне виборче право", - йдеться у зверненні міністерства з приводу проведення місцевих виборів в Україні.

Освіта.ua
20.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
888888888888888888888
тю ььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььььь
Харьков
Как финансирование - так сократить, а как выборы - то способствуйте. А после выборов в школе генеральную уборку нужно делать. В прошлом году в школе несколько окон разбили какие- то дебилоиды, пришлось покупать и ставить. За счет родителей, конечно. Дети ж не будут в холоде сидеть. Какого вообще в школах выборы проводить. Найдите другие помещения: райисполкомы свои, здания умирающие приведите в порядок для этой цели, дома культуры стоят без дела, так все по школам топчутся.
salka
А если какой то чиновник от системы образования выступает кандидатом? Сложно быть нейтральным, не так - ли?
Голосzнарода
На чиєму балансі стоять приміщення шкіл, чи вони вже приватна власність?
Учитель
"Також керівники управлінь освіти та навчальних закладів мають не допускати втручання у здійснення виборцями вільного волевиявлення, створювати виборчим комісіям відповідні умови, не допускати будь-якого протиправного втручання в їх діяльність." Разве этим не правоохранительные органы должны заниматься?!
Геннадий
Вот почему как выборы на Донбассе в школах, так учителя - сепаратисты. Как киевская хунта проводит - так учителя обязаны оказать содействие.
Бан
Для Геннадий: Ты прав Геннадий!Киевская хунта должна принуждать лугандонских учителей,и не к проведению выборов, а к драянию туалетов и техники украинской армии.А то каратели уже столько лугандонских бабенок и эпилептические изнасиловали,что сил на ремонт техники не осталось.
Коментувати