В Україні створено спільноту Google Educator Group

GEGs є об'єднанням працівників освіти для ефективного використання веб-технологій

В Україні створено спільноту Google Educator Group

В Україні створено Google Educator Group – освітню спільноту Google. Освітні спільноти Google (GEGs) - це об'єднання працівників сфери освіти, де вони навчаються, діляться досвідом і черпають натхнення, щоб ефективно використовувати веб-технології в навчальному процесі.

GEG Ukraine створено на основі педагогічної спільноти Навчаємося з Google, яку заснували освітяни Наталія Саражинська, Наталія Гущина та Антоніна Букач.

Члени спільноти є активними користувачами Google Apps for Education - системи безкоштовних інструментів, що надають необхідні технології для освіти, і вони прагнуть поширити використання цих хмарних сервісів у навчальних закладах України. Окрім використання продуктів Google Apps for Education у навчально-виховному процесі, спільнота також розглядає управлінські аспекти переваг використання цих інструментів. У групі на Google+ та у Facebook освітяни обмінюються новинами та обговорюють дискусійні питання, з’ясовуючи перспективи розвитку навчального закладу через впровадження педагогічних та ІКТ інновацій.

Освітні співтовариства Google надають майданчик для співпраці, а також обміну досвідом та ідеями щодо використання рішень Google в навчальному процесі. Заходи спільноти проходять як в очному, так і в дистанційному режимах: онлайн викладачі обговорюють цікаві для них теми і обмінюються спостереженнями, а локальні семінари та інші заходи дозволяють побачитися особисто і ближче познайомитися один з одним. Також на сторінці Сервіси Google у професійній діяльності вчителя члени спільноти проводять вебінари, до яких може долучитися кожен охочий.

Освітні співтовариства Google відкриті для всіх: директорів та адміністраторів шкіл, викладачів, учнів та всіх тих, хто використовує продукти Google, щоб навчати інших.

Освіта.ua
20.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vera Rouz
очень хотела бы использовать Google Apps for Education, но скорость интернета такова, что проводить занятия по теме "Интернет" проводить невозможно.А начальство использует интернет, чтобы отослать отчетность наверх.Им хватает и все.Учебный процесс не важен.Руководство должно проходить тестирование по работе с ПК, чтобы они шли в ногу с прогрессом и не "гавкали" на ПК(а практически все руководители-пенсионеры, которых большинство в Украине, бояться компьютеров).
Петро
Для Vera Rouz: Шановні педагоги. Не втягуйтесь і не втягуйте учнів у "наркотичну залежність". Всі ці "нові і найновіші технології" придумані для маніпуляції і контролю над людством. Будьте благорозумні. Віртуальний світ - світ тотального контролю.
Pavel Gurnik
Будь що можливо використовувати не за призначенням. "Віртуальний світ" - це лише набір інструментів ( і звичайний молоток можливо використати для насилля, контроля і маніпуляції, особливо якщо "демонізовувати" знаряддя). Є "токсикомани", які "нюхають" клей (ну, звісно ) - можливо не користуватися, або й заборонити клей, а можливо спробувати зробити дурнів розумнішими.
Коментувати