Osvita.ua Середня освіта Нові вимоги із заповнення журналу 1-4-х класів
Нові вимоги із заповнення журналу 1-4-х класів

Документом визначено вимоги до заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх шкіл

Нові вимоги із заповнення журналу 1-4-х класів

Міністерством освіти і науки затверджено Інструкцію щодо заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ вже пройшов процедуру реєстрації у Міністерстві юстиції і набере чинності з 01 вересня 2015 року.

Інструкцією визначені вимоги до заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також визначена його форма.

Вимоги до ведення журналу є обов’язковими для всіх загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форм власності.

Інструкцією передбачено, що записи в журналі вестимуться державною мовою, але допускається, що запис тем уроків і частково домашнього завдання може бути зроблений мовою навчального предмета.

Також визначено, що оцінювання навчальних досягнень учнів має здійснюватися вербально. У 1-му класі – з усіх навчальних предметів; у 2-му класі – протягом І семестру за рішенням педагогічної ради.

У 2-­4-му класах оцінювання навчальних досягнень здійснюватиметься із предметів інваріантної складової: «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», інтегрованого курсу «Мистецтво», «Основи здоров’я», «Фізична культура». У 1-4-му класах – з усіх предметів варіативної складової.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється за 12­-бальною шкалою і фіксується у журналі у 2-4-му класах із таких навчальних предметів інваріантної складової: «Українська мова», мова і читання національної меншини, «Літературне читання», «Іноземна мова», «Математика», «Природознавство», «Я у світі» та «Трудове навчання».

Також у журналі мають фіксуватися результати оцінювання усних та письмових робіт.

Інструкцією також визначені інші вимоги до заповнення класного журналу для 1-4-х класів.

Освіта.ua
22.05.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DiX
Давно потрібно переходити на електронні засоби ведення шкільної документації (типу реляційна база даних, щоденник.ua) відмовившись від паперових.
завуч
Для заповнення журналів 5-11 класів користуємось рекомендаціями на 150 сторінок (формат А-4). Кожен предмет зі свїми особливостями (пропускати колонку, не прпускати,...) Скільки ж ще буде "рекомендацій"? Чи не пора б прийняти єдині вимоги? Невже це впливає на якість знань? (якщо це ще цікавить шановне міністерство)
Slava Dyachencko
а если школа уже закупила журналы образца 2014-2015 ??? в макулатуру родительские деньги ???
Slava Dyachencko
журналы которые использовались в 2014-2015 подходят для 2015-2016 ????????? или опять назначат новое "правильное" издательство или "конкурс" ???
1
Ну все, міністерство відпрацювало свої зарплати. От тепер заживемо щасливо з новими черговими рекомендаціями

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!