Нові вимоги із заповнення журналу 1-4-х класів

Документом визначено вимоги до заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх шкіл

Нові вимоги із заповнення журналу 1-4-х класів

Міністерством освіти і науки затверджено Інструкцію щодо заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ вже пройшов процедуру реєстрації у Міністерстві юстиції і набере чинності з 01 вересня 2015 року.

Інструкцією визначені вимоги до заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також визначена його форма.

Вимоги до ведення журналу є обов’язковими для всіх загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форм власності.

Інструкцією передбачено, що записи в журналі вестимуться державною мовою, але допускається, що запис тем уроків і частково домашнього завдання може бути зроблений мовою навчального предмета.

Також визначено, що оцінювання навчальних досягнень учнів має здійснюватися вербально. У 1-му класі – з усіх навчальних предметів; у 2-му класі – протягом І семестру за рішенням педагогічної ради.

У 2-­4-му класах оцінювання навчальних досягнень здійснюватиметься із предметів інваріантної складової: «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», інтегрованого курсу «Мистецтво», «Основи здоров’я», «Фізична культура». У 1-4-му класах – з усіх предметів варіативної складової.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється за 12­-бальною шкалою і фіксується у журналі у 2-4-му класах із таких навчальних предметів інваріантної складової: «Українська мова», мова і читання національної меншини, «Літературне читання», «Іноземна мова», «Математика», «Природознавство», «Я у світі» та «Трудове навчання».

Також у журналі мають фіксуватися результати оцінювання усних та письмових робіт.

Інструкцією також визначені інші вимоги до заповнення класного журналу для 1-4-х класів.

Освіта.ua
22.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DiX
Давно потрібно переходити на електронні засоби ведення шкільної документації (типу реляційна база даних, щоденник.ua) відмовившись від паперових.
завуч
Для заповнення журналів 5-11 класів користуємось рекомендаціями на 150 сторінок (формат А-4). Кожен предмет зі свїми особливостями (пропускати колонку, не прпускати,...) Скільки ж ще буде "рекомендацій"? Чи не пора б прийняти єдині вимоги? Невже це впливає на якість знань? (якщо це ще цікавить шановне міністерство)
Slava Dyachencko
а если школа уже закупила журналы образца 2014-2015 ??? в макулатуру родительские деньги ???
Slava Dyachencko
журналы которые использовались в 2014-2015 подходят для 2015-2016 ????????? или опять назначат новое "правильное" издательство или "конкурс" ???
1
Ну все, міністерство відпрацювало свої зарплати. От тепер заживемо щасливо з новими черговими рекомендаціями