МОН ініціює акцію "Чужих дітей не буває"

Міносвіти запрошує до участі у Всеукраїнській акції, присвяченій Міжнародному дню захисту дітей

МОН ініціює акцію "Чужих дітей не буває"

Міністерство освіти і науки України спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація працівників дошкільної освіти" ініціює проведення Всеукраїнської акції "Чужих дітей не буває" та запрошує активно долучитися до неї. Акція присвячена проведенню Міжнародного дня захисту дітей та триватиме з 25 травня по 5 червня 2015 року.

Метою проведення акції є привернення уваги суспільства на необхідність дотримання прав кожної дитини незалежно від місця її перебування чи місця отримання дошкільної освіти; нагадування про захист прав дітей на життя, освіту, відпочинок, дозвілля та захист від насилля і експлуатації; підняття престижу професій працівників дошкільних навчальних закладів.

Міністерство світи і науки запрошує колективи навчальних закладів, батьківську громадськість, громадські організації, піклувальні ради, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, видавництва, організації до участі у акції.

Учасникам Акції пропонується адресно відвідати сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, надати фінансову допомогу батькам дітей, дошкільним навчальним закладам, організувати дозвілля для дітей, організувати зустрічі з цікавими людьми, виставки дитячих робіт тощо.

Результати акції будуть висвітлені Міністерством освіти і науки України, Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація працівників дошкільної освіти", а також у періодичних виданнях та ЗМІ.

Освіта.ua
15.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
глупость
вместо того, чтобы РЕАЛЬНО сделать то, что дОлжно быть в цивилизованной государстве, мы, попирая жизнь в союзе, привели людей к тому, тчо теперь проводим "акции".