У МОН розробили шкільні матеріали про Майдан і війну

Електронні версії матеріалів про Майдан та російсько-українську війну буде презентовано найближчим часом

У МОН розробили шкільні матеріали про Майдан і війну

Роботу над додатковими навчальними матеріалами про Революцію Гідності та російсько-українську війну завершено, а самі матеріали вже готують до видруку та електронного розповсюдження. Про це повідомили члени робочої групи під час засідання за участю заступника міністра освіти і науки Павла Полянського.

Зокрема, у робочій групі повідомили, що розроблено методичну брошуру для вчителів обсягом близько 40 сторінок, а додатковий параграф для учнів 11-х класів обсягом близько 25 сторінок.

"І методичний матеріал, і параграф містить значну кількість візуального матеріалу (фото, таблиці тощо), який, перш за все, має посилювати інтерактивну функцію – спонукати учнів до обговорень", - зазначають розробники.

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що на даному етапі розпочато підготовку параграфу та методичного матеріалу до друку, а також до розміщення онлайн їхніх електронних версій.

Друк матеріалів здійснюватиметься винятково за громадської ініціативи та волонтерської підтримки небайдужих без залучення будь-яких бюджетних коштів. Як друкований так електронний формати навчальних матеріалів будуть безкоштовними.

Електронні версії додаткових навчальних матеріалів про Революцію гідності та російсько-українську війну буде розміщено на сайті МОН одразу після їхньої презентації, що відбудеться найближчим часом.

Освіта.ua
16.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Поколєніє Х
Гібридна війна - це війна, коли народ бореться як із зовнішнім ворогом, так і з внутрішньою курупційною системою!!!
Поколеніє X
Про здачу України найлютішому ворогу навряд чи напишуть...
Натэл
Все материалы уже давно написаны и разработаны: Великая французская революция с якобинским террором, калька - Октябрьский переворот с красным террором ... Сценарий и последствия одни и те же. А так как люди историю знают плохо, учиться и думать не хотят и ленятся, то все будет повторяться, даже лозунги одни и те же.
Натэл
Лучше б разработали план вывода страны из места, отмель ноги растут...
моня
Что я должна ответить, если учащиеся спросят меня, за что люди погибали на Майдане?
Политрук лжет, в германском плену вас не мучат и не убивают
Для моня: За Петю и его маленький заводик в Липецке. За Сеню и его виллу недалеко от имения Януковича. Да, за Януковича, расстреливали ведь и БЕРКУТ который его защищал, и его счастливую жизнь в Ростове. За Беню и его экономическую империю. Ну и конечно же за добрую память бывшего террориста и коллаборациониста, а ныне сального хероя Степы. Вот так и скажи, что бы перловку без масла свою если а-ля ложечку за того - ложечку за того.
Коментувати
Натэл
Может, хватит учителей и учеников втягивать в политику ?
Враг
Для Натэл: Стране нужны вот такие выродки http://m.vk.com/wall67414262_20621 и такие https://m.vk.com/wall-61706629_701302 Так что без политики никак.
Геннадий
Да в ВК не надо ходить. Здесь на сайте таких большинство. Типа учителя.
Коментувати
Вчитель
Чи перший раз переписують історію? Через кілька років прийдуть інші - хто зна, що буде. За нинішніх реформ такі як Ляшко з вилами будуть на висоті. А тоді побачимо костри з відьмами...
1$=40грн
Швидше вписати себе в історію! Цікаво, про те як в Одесі людей палили написали? А про те, що з 20000 військовослужбовців Криму в Україну захотіло лише 2500? А про те як людей в котли заганяли? Я б почитав. Думаю не забули й про те, що слово "революція" не вживається у випадку коли олігархи змінюються олігархами, а лише у випадку якісних змін. Яке б словосполучення використати... хм... можливо антиконституційниу державний переворот? Думаю саме це.
Олександр
Для 1$=40грн: янукович сам втік. хто йому доктор, що як президент він виявився нездарою?
Гість
Для Олександр: Сидиш ти й урок проводиш, а неадекватний учень під твоїм стільцем багаття розводити починає та на твої слова заперечення не реагує. Твої дії? Паралелі провести зможеш?
Василь
Велика надія на те, що це не слова вчителя.
Коментувати