Конкурс фахової майстерності для вчителів
PR

Українські вчителі заохочуються до використання сучасних інформаційний технологій

Конкурс фахової майстерності для вчителів

Громадська спілка «Освіторія» й НВК «Новопечерська школа», разом із Міністерством освіти і науки, та за підтримки від компанії «Майкрософт Україна» і виробника освітніх продуктів Corinth, проводять Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учителів.

Мета конкурсу — заохотити вчителів до використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у своїй повсякденній навчально-виховній роботі.

Учасниками конкурсу можуть бути педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів України.

Участь у цьому конкурсі відкриває українським учителям новітні освітні застосунки, висока якість яких, особливо їхній візуальний контент, уже надихає вчителів і учнів у багатьох країнах світу.

З положенням конкурсу ви можете ознайомитись за таким посиланням.

Для участі в конкурсі потрібно до 28 лютого:

Оцінювання робіт учасників конкурсу журі проводитиме через якісний аналіз змістовного компоненту аплікаційної форми. Визначальним критерієм є спроможність та якість використання під час уроку програмного забезпечення Corinth.

Будуть обрані три переможці, які отримають цінні подарунки від ГС «Освіторія» та партнерів конкурсу.

Бажаємо освітянам відкривати новітні навчальні можливості та вдало їх використовувати.

Будь ласка, за додатковою інформацією звертайтесь за адресою: contest@novoshkola.com.ua.

Освіта.ua
03.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Христина
Цей конкурс - знущання над українським вчителем/викладачем :) Переможцем, ясна річ, буде один єдиний учасник, у якого знайшовся спонсор для техніки.
Антон
Для Христина: Знущання? А хто ж вас змушує бути "знущаним"? Працюйте і далі на "дереві"
Коментувати
Олександр Іванович
Windows 8.1 - це взагалі інноваційне гальмо. На його основі хіба що пасьянс можна розкладати з користю для себе. Переважна більшість працюючиз з ПК людней НЕ ВИКОРИСТОВУЄ цю операційну систему. Тому, на жаль, методична користь від цього конкурсу буде нівельована.
Петро Мороз
Для Олександр Іванович: Користь від цього конкурсу може бути з багатьма нулями, якщо бути в курсі останніх новин з ринку програмного забезпечення. Windows 7, як і Windows 8, Windows 8.1 передбачають безкоштовно оновити до Windows 10. А от їхня вартість: Windows 7 SP1 Home Basic 64-bit Ukrainian 1pk - 2 176 грн., Windows 7 SP1 Professional 64-bit Ukrainian 1pk - 3606 грн., Windows 8.1 Professional 32-bit/64-bit Ukrainian DVD BOX - 5 207 грн. Арифметика і логіка проста. Відчуваєте смак "навару"?
Антон
Эй, народ, вы о чем? Что вы сравниваете и с чем воюете? Вы хотите получать ПЗ нахаляву? Для вас тут конкурсы организовуют и лучше сказать спасибо, что поддерживают тех преподов, которые хоть что-то делают. Или нужно поддерживать тех великоумных, которые свои лекции читают по бумажке? :)
Коментувати
гість
Пряма реклама продуктів Microsoft. Щоб прийяти участь встановіть W8,1, скачайте платформу, зробіть свій урок - отримай "дякую" в кращому випадку, а вашим добутком скористаються різні розумники... Конкурс для "лохів"
для гість:
А що таке: Грінвіч, Патріот, Левеня, Бобер, Галлус, Кенгуру та інші платні конкурси? Хто це придумав? Кому це потрібно?
Павлович
Конкурс "Кенгуру" придумали у Франції. У нас -гроші (благодійний внесок) йдуть до фонду, що фінансує Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка. "Вредний совєт": Можете створити свій благодійний фонд,"протягти" через міністерство наказ про свій конкурс, силою змушувати брати участь у ньому школярів України і буде Вам щастя.
Петро Мороз
Не просто пряма реклама продуктів Microsoft, а реклама найгіршого продукту компанії. Якщо додати недавню угоду щодо програмного забезпечення ВНЗ, підписану МОН України і компанією «Майкрософт Україна», то прокуратура (при бажанні) може мати свіжу роботу. Ці події проштовхуються МОН не випадково: цього року поступить у продаж Windows 10, яка й випущена з номером 10 (оминаючи 9), щоб підкреслити відмежування виробника від своєї невдачі - Windows 8.1. Оминаючи аналіз фінансової сторони цих речей (а він є!), можна сказати, що "куш" вагомий...
Коментувати
123
Продуктом від «Коринт» - це тільки біологія (природничі)? Так? А література, мова, історія - таких там нема?
Підкажіть
Щоб завантажити програмний продукт потрібно завантажити Windows 8.1. Що ж робити, якщо у школі такого чуда техніки, щоб туди можна було впихнути 8.1 немає? Та й сама 8.1 відсутня. Йой, як ми відстали.
Антон
Для Підкажіть: А вот это конструктив. Человек понимает суть проблемы - мы отстали.
Аня
Для Антон: Повністю погоджуюсь.
Коментувати