Google працює над дитячими версіями пошуковиків

Компанія збирається запустити дитячі версії свого пошуку, відеосервісу Youtube та браузера Chrome

Google працює над дитячими версіями пошуковиків

Компанія Google збирається запустити спеціальні дитячі версії свого пошуку, відеосервісу Youtube та браузера Chrome. Про це повідомляє Watcher з посиланням на USA Today.

Щороку Google обробляє понад 1,2 трильйони пошукових запитів, і, безперечно, значна частина з них виконується дітьми. В компанії відмовились коментувати терміни запуску спеціальних версій своїх проектів, але підтвердили, що робота в цьому напрямку йде.

"Ми хочемо продумано підійти до цього питання, забезпечити батьків потрібними інструментами для контролю над тим, як їх діти використовують наші продукти", – зазначила представник Google.

Формально для створення екаунта на Google користувач повинен підтвердити вік від 13 років або надати згоду батьків. Однак, зазначила віце-президент Google, фактично багато дітей починають освоювати інтернет-технології з більш молодшого віку, як у школі, так і вдома.

Однак рішення Google може бути з побоюванням сприйнято правозахисниками, які відстоюють права дітей на приватність даних в Інтернеті. Основним джерелом доходу Google є реклама, і поки не ясно, якої політики монетизації Google дотримуватиметься для "дитячих" сервісів.

Освіта.ua
05.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів