9 жовтня стартує мовно-літературний конкурс Шевченка

Урочистості з нагоди початку конкурсу учнівської та студентської молоді відбудуться у Луцьку

9 жовтня стартує мовно-літературний конкурс Шевченка

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що відкриття V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудеться 9 жовтня у Луцьку. Також у Міністерстві освіти і науки рекомендують у цей день провести відкриття конкурсу в усіх навчальних закладах України. Відповідний лист освітнього відомства отримали регіональні департаменти освіти і науки.

У конкурсі можуть взяти участь учні 5-11 класів, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти і курсанти вищих навчальних закладів України.

Конкурс буде проведений в чотири етапи (з жовтня по березень), а для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів – в три етапи (з листопада по березень). Дати проведення кожного етапу, крім фінального, будуть визначені місцевими органами управління освітою.

У Міністерстві освіти зазначають, що творчі роботи учасників конкурсу можуть передбачати теми, пов’язані, зокрема з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави.

Організаційні комітети та журі конкурсу мають розробити критерії оцінювання творчих робіт, що мають охоплювати специфіку, складність, обсяг творчої роботи, володіння художнім словом та мовно-літературну підготовленість конкурсантів.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати відділі по роботі з обдарованою молоддю та проведенню масових заходів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти за телефоном: (044) 248-18-13.

Освіта.ua
28.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Хочу спокою
І нащо цих всіх конкурсів, на них їздять одні й ті самі діти, яким це не потрібно!!!
Svet
Да пробачать мене учні за стилістично марковане слово: ЗАДОВБАЛИ!
Лора
Для Svet: Не те слово...А в цей час ще й олімпіади, написання робіт на конкурс МАН, конкурс Яцика, а ще конкурси всілякі міські, обласні, імені різноманітних тваринок, для податкової, для МЧС, для ДАІ і так без кінця. На нормальну роботу на уроці ні сил, ні часу... Руки опускаються від цих конкурсів. А ще все тримається на кількох здібних дітях. Сидимо після уроків у холодній школі, займаємося, благаю ще трошки потерпіти, а дитині вже до математика на підготовку бігти.
Коментувати
1
Продолжаем тырить деньги!
ололо
Война - фигня, главное - маневры!