Osvita.ua Середня освіта 9 жовтня стартує мовно-літературний конкурс Шевченка
9 жовтня стартує мовно-літературний конкурс Шевченка

Урочистості з нагоди початку конкурсу учнівської та студентської молоді відбудуться у Луцьку

9 жовтня стартує мовно-літературний конкурс Шевченка

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що відкриття V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудеться 9 жовтня у Луцьку. Також у Міністерстві освіти і науки рекомендують у цей день провести відкриття конкурсу в усіх навчальних закладах України. Відповідний лист освітнього відомства отримали регіональні департаменти освіти і науки.

У конкурсі можуть взяти участь учні 5-11 класів, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти і курсанти вищих навчальних закладів України.

Конкурс буде проведений в чотири етапи (з жовтня по березень), а для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів – в три етапи (з листопада по березень). Дати проведення кожного етапу, крім фінального, будуть визначені місцевими органами управління освітою.

У Міністерстві освіти зазначають, що творчі роботи учасників конкурсу можуть передбачати теми, пов’язані, зокрема з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави.

Організаційні комітети та журі конкурсу мають розробити критерії оцінювання творчих робіт, що мають охоплювати специфіку, складність, обсяг творчої роботи, володіння художнім словом та мовно-літературну підготовленість конкурсантів.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати відділі по роботі з обдарованою молоддю та проведенню масових заходів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти за телефоном: (044) 248-18-13.

Освіта.ua
28.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Хочу спокою
І нащо цих всіх конкурсів, на них їздять одні й ті самі діти, яким це не потрібно!!!
Svet
Да пробачать мене учні за стилістично марковане слово: ЗАДОВБАЛИ!
Лора
Для Svet: Не те слово...А в цей час ще й олімпіади, написання робіт на конкурс МАН, конкурс Яцика, а ще конкурси всілякі міські, обласні, імені різноманітних тваринок, для податкової, для МЧС, для ДАІ і так без кінця. На нормальну роботу на уроці ні сил, ні часу... Руки опускаються від цих конкурсів. А ще все тримається на кількох здібних дітях. Сидимо після уроків у холодній школі, займаємося, благаю ще трошки потерпіти, а дитині вже до математика на підготовку бігти.
Коментувати
1
Продолжаем тырить деньги!
ололо
Война - фигня, главное - маневры!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!