Osvita.ua Середня освіта Рекомендації МОН щодо навчання учнів 6-х класів
Рекомендації МОН щодо навчання учнів 6-х класів

В умовах браку підручників школи використовуватимуть електронні підручники

Рекомендації МОН щодо навчання учнів 6-х класів

Міністерством освіти і науки надано рекомендації щодо забезпечення навчального-виховного процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/15 навчальному році. Відповідний лист отримали місцеві органи управління освіти та загальноосвітні навчальні заклади.

Рекомендації підготовлені у зв’язку із запровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що передбачає перехід на навчання за новими програмами і підручниками.

В освітньому відомстві зазначають, що обмежене державне фінансування програми видання підручників не дало змоги стовідсотково забезпечити учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів новими підручниками до початку навчального року.

В умовах відсутності підручників для організації навчально-виховного процесу у 6 класі у Міністерстві освіти пропонують використати підручники минулих років видання та електронні версії нових підручників, що розміщені на сайтах видавництв та спеціально створеному репозитарії цифрового навчального контенту.

Додатково див.: Рекомендації щодо забезпечення навчального-виховного процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році.

Освіта.ua
02.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Нехай МОН видасть рекомендації, як працювати вчителю інформатики, якщо відключають електроенергію та й без підручників.
Шестопалов
Видавництво "Аспект" пропонує для безкоштовного(!) скачування електронні версії "народних" підручників, створених за вимогами "Народної" програми з інформатики для 5-9 класів" (див. http://www.aspekt-edu.kiev.ua/download/NarProg5-9.pdf): - «Інформатика. Базовий курс. 5 клас, Windows’XP; Office’2003», Пахомова, Пилипчук, Шестопалов, 2012,– 112 с. http://www.aspekt-edu.kiev.ua/download/Inf-5bk.pdf - «Інформатика. Базовий курс. 6 клас, Windows’XP; Office’2003», Пахомова, Пилипчук, Шестопалов, 2014,– 128 с. http://www.aspekt-edu.kiev.ua/download/Inf-6bk.pdf

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!