Рекомендації МОН щодо навчання учнів 6-х класів

В умовах браку підручників школи використовуватимуть електронні підручники

Рекомендації МОН щодо навчання учнів 6-х класів

Міністерством освіти і науки надано рекомендації щодо забезпечення навчального-виховного процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/15 навчальному році. Відповідний лист отримали місцеві органи управління освіти та загальноосвітні навчальні заклади.

Рекомендації підготовлені у зв’язку із запровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що передбачає перехід на навчання за новими програмами і підручниками.

В освітньому відомстві зазначають, що обмежене державне фінансування програми видання підручників не дало змоги стовідсотково забезпечити учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів новими підручниками до початку навчального року.

В умовах відсутності підручників для організації навчально-виховного процесу у 6 класі у Міністерстві освіти пропонують використати підручники минулих років видання та електронні версії нових підручників, що розміщені на сайтах видавництв та спеціально створеному репозитарії цифрового навчального контенту.

Додатково див.: Рекомендації щодо забезпечення навчального-виховного процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році.

Освіта.ua
02.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Нехай МОН видасть рекомендації, як працювати вчителю інформатики, якщо відключають електроенергію та й без підручників.
Шестопалов
Видавництво "Аспект" пропонує для безкоштовного(!) скачування електронні версії "народних" підручників, створених за вимогами "Народної" програми з інформатики для 5-9 класів" (див. http://www.aspekt-edu.kiev.ua/download/NarProg5-9.pdf): - «Інформатика. Базовий курс. 5 клас, Windows’XP; Office’2003», Пахомова, Пилипчук, Шестопалов, 2012,– 112 с. http://www.aspekt-edu.kiev.ua/download/Inf-5bk.pdf - «Інформатика. Базовий курс. 6 клас, Windows’XP; Office’2003», Пахомова, Пилипчук, Шестопалов, 2014,– 128 с. http://www.aspekt-edu.kiev.ua/download/Inf-6bk.pdf