Заснована глобальна премія для вчителів

Заснована премія для вчителів The Global Teacher Prize у розмірі 1 мільйон доларів

Заснована глобальна премія для вчителів

Засновник арабської освітньої корпорації GEMS мільярдер Санні Варкі заснував The Global Teacher Prize - премію для вчителів у розмірі 1 мільйон доларів, яка вручатиметься щороку за видатний внесок у професію вчителя.

Премія підкреслює важливість професії вчителя і символізує те, що вчителі у всьому світі заслуговують на визнання і нагороди.

На сьогоднішній день це одна з найбільших премій за професійні досягнення, а у сфері освіти - перша і єдина премія такого масштабу. Переможця обиратиме спеціально створений комітет з видатних вчителів, освітніх експертів, чиновників, журналістів, розробників, учених і підприємців. Заявки можна подавати до середини серпня, а переможця оголосять наступної весни в Дубаї.

Освіта.ua
28.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
star3000
50% тому, кто поможет выиграть премию!
Виктория
Куда заявки подавать? У нас уже очередь?
halyna
Нарешті у світовій практиці зрозуміли,що освіта- ц е пріоритетна галузь,без знань немає особистості,особистості конкурентнотздатної в мобільному світі.А справжній,учитель від Бога,несе світло в душі своїх вихованців.З ним росте ціле покоління майбутнього.Такий вчитель -це фат своїх ідей і справи протягом життя.