Програма eTwinning Plus запрошує школи України

Вчителі та учні можуть реалізовувати спільні проекти з іншими європейськими школами

Програма eTwinning Plus запрошує школи України

Упродовж 2013 р. до програми eTwinning в Україні було залучено 78 шкіл з різних регіонів країни. Більшість з них взяли участь у міжнародних проектах. На початку 2014 р. агентство підтримки програми в Україні (PSA Ukraine) оголосило про реєстрацію нових шкіл.

eTwinning – навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Україна долучилася до програми в 2013 р. у рамках Східного партнерства ЄС. Було створено спеціальний робочий простір – онлайн-мережу eTwinning Plus, куди увійшли також Грузія, Молдова, Азербайджан, Вірменія та Туніс.

Для участі в програмі школі необхідний комп’ютерний клас, підключена мережа інтернет та бажання вчителів виділяти свій особистий час для участі в програмі чи можливість максимально інтегрувати участь в програмі в навчальний процес.

Приєднавшись до спільноти eTwinning Plus учні отримують можливість підвищити рівень англійської та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), придбати досвід командної співпраці та реалізації проектів, знайти нових друзів з Європи та нові знання про культуру та життя школярів з інших країн. 

У той же час вчителі отримують нагоду поділитися та перейняти досвід у колег з інших країн Європи, покращити навички ІКТ та реалізувати креативний підхід у навчанні.

Подробиці щодо підключення до програми та анкету потенційного учасника можна знайти на сайті програми.

Освіта.ua
03.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів