Osvita.ua Середня освіта Програма eTwinning Plus запрошує школи України
Програма eTwinning Plus запрошує школи України

Вчителі та учні можуть реалізовувати спільні проекти з іншими європейськими школами

Програма eTwinning Plus запрошує школи України

Упродовж 2013 р. до програми eTwinning в Україні було залучено 78 шкіл з різних регіонів країни. Більшість з них взяли участь у міжнародних проектах. На початку 2014 р. агентство підтримки програми в Україні (PSA Ukraine) оголосило про реєстрацію нових шкіл.

eTwinning – навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Україна долучилася до програми в 2013 р. у рамках Східного партнерства ЄС. Було створено спеціальний робочий простір – онлайн-мережу eTwinning Plus, куди увійшли також Грузія, Молдова, Азербайджан, Вірменія та Туніс.

Для участі в програмі школі необхідний комп’ютерний клас, підключена мережа інтернет та бажання вчителів виділяти свій особистий час для участі в програмі чи можливість максимально інтегрувати участь в програмі в навчальний процес.

Приєднавшись до спільноти eTwinning Plus учні отримують можливість підвищити рівень англійської та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), придбати досвід командної співпраці та реалізації проектів, знайти нових друзів з Європи та нові знання про культуру та життя школярів з інших країн. 

У той же час вчителі отримують нагоду поділитися та перейняти досвід у колег з інших країн Європи, покращити навички ІКТ та реалізувати креативний підхід у навчанні.

Подробиці щодо підключення до програми та анкету потенційного учасника можна знайти на сайті програми.

Освіта.ua
03.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!