Табачника звільнено з посади міністра

Відтепер українську освіту і науку очолюватиме новий міністр

Табачника звільнено з посади міністра

Верховна Рада України ухвалила рішення про усунення з посади в.о. міністра освіти і науки Дмитра Табачника. За відповідну постанову у неділю 23 лютого проголосували 236 народних депутатів.

Як відомо Табачник обіймав посаду міністра з 11 березня 2010 року.

Упродовж своєї діяльності на посаді міністра Табачник намагався звужувати роль зовнішнього незалежного оцінювання, обмежувати студентське самоврядування, нівелювати реальну автономію вищих навчальних закладів тощо.

Також діяльність міністра та його підлеглих супроводжувалась низкою корупційних скандалів пов’язаних з організацією державного замовлення на видання підручників, відчуженням майна міністерства тощо.

Освіта.ua
23.02.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Ура!
ида
Давайте голосувати за Ніколаєнка!Хоч бумажок менше було!Та й в ПТУ працював, все знає.
марія
Для ида: Я-ЗА.
Коментувати
юля
а хто новий міністр освіти
Оксана
Очень плохо, что уходят хорошие люди. Хочу сказать вам, что Табачник был прекрасным человек, грамотным. Вы посмотрите, что будет когда поставят Гриневич. Она была уже Начальником департамента образования г.Киева и что? Садики сдала в аренду, центр мониторинга (её детище)-отмывание денег. Что этот центр делает? Никакой пользы! ЗНО (её также) множество ошибок и т.д. Мы в образовании давно. Столице она ничего хорошего не принесла, а наоборот. Все вспоминаю её и с облегчением провожают. Образованию необходим новый человек, а ни женщина Яценюка. Если нет кандидатур, то пусть будет либо Кремень, либо Николаенко ! Хоть деньги на реконструкции школ будут выделять и на ремонты, чтоб не брать с родителей. Стыдно уже!
Тетяна
Для Оксана: Для мене табачник був падлюкою, як і для всієї української освіти.
Просто человек
Это хоть не фарион.
Коментувати
Просто человек
Люди добрые,умоляю вас,не ставьте фарион.она же устроит инквизицию в школе,полностью задавит у детей собственное мнение.она русофобка и шовинистка,какое право она имеет указывать нам как называть НАШИХ детей.и это только начало.давайте не будем втаптывать в грязь культуру братского нам народа.опомнитесь,прошу,нет,МОЛЮ!
Игорь
Для Просто человек: поддерживаю на все 100! респект)
Коментувати
almira
для ігор: ти дебіл? чи прикидаєшся? цей профессор-кращий друг доктора пі. зняли, боже! яке щастя. Ще б місцевих туди ж...
Наталия
Шановна громада, будь ласка зніміть зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році... зробіть усний іспит
Оксана
Для Наталия: ЗНО у теперішньому форматі дає можливість дітям, батьки яких не мають фінансів для хабарів приймальній комісії, але мають знання, отримати вищу освіту. І нарешті будуть у нас спеціалісти які не будуть нас, наприклад лікувати з довідником в руках
Лена
Я за ЗНО всеми руками и не только :) Это огромный шанс пройти умным деткам без взяток
марія
Для Наталия: ВСІ, ХТО ЩОСЬ ЗНАЮТЬ - ЗА ЗНО. ТЕПЕР Є МОЖЛИВІСТЬ РОЗУМНИМ ДІТКАМ ПОСТУПИТИ. НЕ ТРЕБА ШУКАТИ КОГОСЬ, ЗБИРАТИ ГРОШІ... ВИ Ж, НАТАЛІЯ, НЕ ХОЧЕТЕ ЩОБ ВАС ЛІКУВАЛИ, ВЧИЛИ, НАДАВАЛИ БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ ЧИ СТВОРЮВАЛИ ТОВАТИ НЕУКИ. А ВАМ ЗАЛИШАЄТЬСЯ - ВЧИТИСЯ. ПОВІРТЕ У СВОЇ СИЛИ І У ВАС ВСЕ ВИЙДЕ.
Коментувати
Ігор
В который раз поражаюсь приступам радости и восторга по поводу увольнения Табачника. Такой популярности из членов Кабмина не имел, пожалуй, никто! А значит за Дмитрием Владимировичем - большое политическое будущее! И сомневаться в этом могут только МАЙДАУНЫ и прочая шелуха, визжащая от радости на каждом углу. Недобитым училкам посвящается - УВАЖАЕМЫЕ!! Не забывайте от том, что Табачник - доктор наук и профессор, образованный и интеллигентный человек! Прежде чем вякать из под-плинтуса, посмотрите какую нижайшую ступень социума вы занимаете! Быдлу - быдлячье место. А самое страшоное что таких же дибилят вы выпускаете из школ, которые потом за 500 грн. стоять со щитами СС и свастикой на улицах чужих им городов. Позор Вам, господа школьные учителя и псевдоученые, голосящих тут от радости!
Максим
Для Ігор: Интеллигентный человек не позволит себе называть кого-либо словом "Быдло" (за исключением, пожалуй некоторых проФФесоров")
Маша
Для Ігор: И снова ярлыки, и снова попытки обелить вора. Хамский тон, оскорбления, барские замашки - все в стиле Табаки.
Ігор
Для Маша: какие ярлыки?? все чистая правда! и объективность!
Коментувати
Учитель і мама
СЛАВА БОГУ!!! Освіта України скинула кайдани, позбулася "чорної діри" педагогічної ниви Табачника! скільки зла, скільки руйнацій, скільки хабарів внесено в освіту злодійською системою! Але ж на місцях, в областях залишаються їх ставленики, недалекі, бездуховні, тупі і далекі від школи, від дитини і від вчителя! починають пресувати тих, хто висловлює підтримку Відродженню, Розуму, Мужності! Треба в романтичній ейфорії не забувати про це...
мама-реалист
отлично...ну, а кого поставим-Фарион?Голосуем здесь!
мама-реалист
Для мама-реалист: упс...не все прочла...это уже обсуждалось, ну что-ж осталось только ждать когда новых проголосуют!
Коментувати
Ironman
Бажаю вчителям вчити дітей,а не безкінечно писати бумажки,щоб у голів відділів освіти був випробувальний термін,чи принаймні педагогічна освіта і безпосередньо стаж роботи з дітьми,щоб матеріальна база поповнювалась за рахунок держави,як це записано у законі,щоб преміі були не по 10%,зарплатні вистачало не тільки на "поісти",і щоб вчителя поважала держава!!!
Наталія
Для Ironman: Ми вже давно забули що таке премія, і до Дня вчителя також.
Коментувати
Олена
Слава Богу!!! Здійснилося. Хай би ще завітали до нього в гості, може, так, як в Пшонки і Яника, в нього вдома музей після тих усіх моніторингів, іспитів, видання жахливих підручників то ін. Адже це все супроводжувалося відкатами. Судити його треба - українофоба. Слава героям!!!
Вчитель-реаліст
Радієте не лише Ви, а й всі учасники освітнього процесу!!! Це ж скільки треба було "натворити покращень для кожного" в освіті на всіх рівнях, що люди радіють звільненню міністра!!! Згадайте лише ДУРДОМ під назвою моніторинг, а де ж ті результати і чи вони потрібні були кому-небудь??? І таких пам’ятних моментів було багато... Завітати треба не лише до нього в гості, а й до інших керманичів, Україна - БАГАТА країна та на превеликий жаль БАГАТА вона не для простого народу, а для вибраних осіб, яких в Україні лише 3%. Всі інші - 97% - бідні і дуже бідні. СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
Коментувати
Вчитель
Одного дурня звільнили, а скільки на місцях залишилося?..
Замучений вчитель
Для Вчитель: Та хай хоч одного звільнили, та й то радість!!! На мою думку радіють не лише вчителі, а й ВСЯ ОСВІТЯНСЬКА ГРОМАДА УКРАЇНИ. Якщо на чолі міністерства РОЗУМНА ЛЮДИНА, то скільки на місцях залишилося більше шкоди не зроблять. бо ж у нас якщо Міністерство рекомендує що-небудь, то зразу на виконання!!! ПРИКРО, але вже давно про краще для українських дітей ніхто окрім їх батьків не думає... Сподіваюсь, що може новий міністр буде хоча б трохи розважливий, мудрий і по можливості не залежний від радників і т.п. Молюсь щоб новим міністром був С.Ніколаєнко, чи Квіт, але ні в якому разі не Гриневич. Толку з неї не було НІЯКОГО, окрім запізнілих сентенцій з приводу того, що вже сталось в освіті ну бодай щось погане чи таке інше. Жодного разу не було своєчасного реагування на малорозумні вибрики Табачника і Ко, жодного разу далі слів діла не було. Це дуже гарна і приємна новина (про звільнення міністра) на тлі трагічних подій останніх днів.. СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!!!!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!
ТАКОЖ ВЧИТЕЛЬ
Для Вчитель: А щодо тих що на місцях, треба самому визначатись, а не чекати зверху. Доля України в наших руках. І ніякі міністри чи високопосадовці не дбатимуть про нас з вами. Ми знаємо, хто нами керує, потрібно також провести люстрацію на місцях. Не школи і вителі для відділів освіти, а відділи освіти для школи і вчителів. Потрібно змінити вектор впливу. У школі потрібні не безкінечні конкурси, рейтинги, перевірки, а нормальна робота з дітьми. Завдання відділів освіти не заважати і контролювати, а допомогати методично. Хоча, на мій погляд, ця структура у наш час утратила свою необхідність взагалі. Сьогодні за допомогою Інтернету та зв’язку будь-які розпорядження можна довести до вчителя прямо з міністерства. А контролювати і перевіряти - це вже було. Кращий контролер - наша совість.
Наталія
ви не прави, бо не знаєте, які бувають "вчителі", "директори". Тому відділи освіти потрібні і для контролю теж.
Коментувати
останній вихователь дитячого садочка
Слава Богу, такого вурдалака на державный посаді ще пошукати треба...Може, хоч припинимо на кожний захід здавати фото і відеозвіти, бо "начальство не изволють" приїхати подивитись особисто, а придумали нову розвагу-"нам не важливо, що і як ви зробите, важливо, щоб фото здали вчасно" і багато інших "приємних" речей. Сподіваюся на розважливого міністра, який об’єктивно оцінить стан освіти і не буде займатися показухою, приписками, відписками, відкатами і нагинанням вчительок покращувати матеріальну базу школи за свій рахунок. В ідеалі, хоча б Ніколаєнка...Так хочеться спокійно йти на роботу і не боятися чергового покращення в освіті, а просто вести уроки...
Andrej Krawez
Шановні колеги,учні,студенти!А давайте ми зробимо так,на провокації залишків Табачника і банди колишнього през. таких як Make love not war і "светлани" не будемо вестись,ми їх просто будемо ігнорувати,як це робить Вчитель сільської школи.Ми взагалі їх не будемо коментувати)Зможемо? __________________________________________________________________________ Make love not war,для тебя лично,научись уважать старших и учителей!!!И я тоже как видишь знаю русской,но я украинец,и мой родной язык украинский!И речь ишла не о языках,а отставке ТАБАЧНИКА!И его уволили не за русский язык!И я надеюсь,что все коллеги,ученики,студенты,не будут вестись на таких провокаторов как ты и типа Светлана,мы просто будем тебя игнорировать,как это сделал учитель сельской школы.Мы вообще тебя не будем коментировать.Тем боллее ты трус,боишся даже своё имя написать)Коллеги,студенты,ученики,сможем?)
добрий препод
Само по себе это неплохо, даже очень, но теперь нужно не наступить на грабли 2005 года: во-первых, наказать за коррупционные деяния и лично Табачника, и тех, кто к этому причастен; во-вторых, перешерстить всю систему на предмет соответствия занимаемым должностям, качества работы и т.д. В идеале - до последнего воспитателя детского садика. Конечно, это утопия, но единственный правильный путь - в этом направлении, по-моему. И очень много зависит от каждого неравнодушного.
останній вихователь дитячого садочка
Для добрий препод: Ага, шлях правильний-проатестувати додатково й без того заатестованих учительок і виховательок! Ото скільки ворогів України знайдемо, які сидять, нічого не роблять, дарма їдять державний хліб.Ви подумали, що написали? Чим же вам так учительки не догодили? Ви не сам Табачник часом, що так не любите людей, на яких ще хоч якось тримаються залишки системи освіти? Якщо працюєте не в школі-готова помінятися місцями... А через років 5 поговоримо про відповідність посаді...
эра
Полностью Вас поддерживаю.В школе уже сейчас не хватает специалистов.Многие учителя ведут по 2-3 предмета.А кроме того, за последние годы у нас нет премии, командировочных, не платят замены и курсы.Верните Николаенко!
добрий препод
Я не мала на увазі "робочих конячок", яким моя щира повага. Проте я, хоч і працюю не в школі, а у виші, є мамою недавнього випускника і дружиною шкільного вчителя. І чудово знаю, що серед вчителів чимало і "блатних", які замість працювати, демонструють наряди, і "активних", які чимдуж поспішають виконувати будь-який божевільний наказ. Ще більше їх серед працівників відділів освіти всіх рівнів, і серед викладачів вишів теж є. і саме вони, як правило мають і краще навантаження, і вищу категорію. Чи не так, колеги? І чи не треба цього міняти? Умови праці і зарплата - це добре, але й за якість знань треба відповідати. Ось це я й мала на увазі. Вибачайте, якщо когось образила.
Коментувати
Ego
ЧЕМОДАН! ВОКЗАЛ! РОСІЯ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Make love not war
Для Ego: чемодан вокзал торонто.хероям сала!
Маша
Ну хватит троллить, хуже министра, чем Табачник не было. И не надо про мову, задолбало. Никогда никто не заставлял никого говорить на украинском. На Украине уже давно все билингвы. Не приплетайте юго-восток, я из Харькова. Все ржали над этим законом. Это все равно, что Колесниченко вдруг "разрешил" говорить на русском, а до этого на каком говорили? Перестаньте оправдывать вора Табаки и разжигать национальную вражду. У каждого гражданина кроме прав есть еще и обязанности. Одно из них - знать государственный язык, а разговаривайте на каком хотите. Ваша агрессивная брехня про геноцид уже не пройдет, не то время.
Andrej Krawez
Маша,согласен с вами на 100%
Коментувати
Лариса
Вже другий день не можу повірити, що ця влада сиплеться, як замок з піску, що нарешті щось почалось змінюватися - сподіваюсь в кращій бік.
Make love not war
Для Лариса: не в лучшую сторону.поменяли зека на зечку.поздравляю
Александр
Здається Юлю ще нікуди не приставили.. ні на яку посаду, тож "не кажи гоп, поки не перестрибнеш"
Make love not war
Приставят,вот увидите.мандан ради нее и был сделан,из за нее погибли люди.и остальные не лучше юли,уважаемые.це перемога
Коментувати
Галла
Нарешті, дочекалися! Бог почув мої молитви!
Ігор
Для Галла: видать бандере молилась
Коментувати
ОКСАНА
СЛАВА ГОСПОДУ!!!!!!!!!!!!! ГЕТЬ ВОРОГІВ!!!!!!!!!!!!!
Make love not war
Для ОКСАНА: Хероям сала!!!
Andrej Krawez
залишки банди....
Учителька
Для Make love not war: Геть звідси, бидло тупе!!
Коментувати