МОН надало грифи підручникам для учнів 6 класу

70 назв підручників для учнів 6 класу отримали гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України"

МОН надало грифи підручникам для учнів 6 класу

У Міністерстві освіти і науки підписано наказ про надання грифів підручникам для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Відповідно до наказу освітнього відомства гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" отримали 70 назв підручників для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів, що стали переможцями І та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів.

Як відомо, у Міністерстві освіти триває підготовка до переходу на новий зміст освіти учнів 3-х і 6-х класів, що розпочнеться з 1 вересня цього року.

У 2014 році заплановано забезпечити новими підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів 3-х, 4-х та 6-х класів. Загалом – понад 250 назв нових підручників.

Освіта.ua
13.02.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віліам
Мені вчителька з біології сказала зайти на цей сайт.А книжок тут нема.Мда.....
Артем
Де пидручник
Альона
Где книжки ???
Артем
Для Альона:
Методист
http://schoolbooks.org.ua/ http://portfel.at.ua/ http://4book.org/uchebniki-ukraina http://shkola.yccat.com/index.html http://shkilniypidruc.ucoz.ru
Коментувати
назар
rfrf
Юрій
Де книжки за 6 клас ? Я вчусь в шостому класі. Ми на уроках польської та на уроках інформатики , біології все записуєм у зошити але всерівно невстигаєм вивчити нам даний параграф по програмі бо у нас немає підручників. Ми з нетерпінням чекаєм на підручники.
Ірина
Ось і перше вересня. 6 клас. Жодного підручника. Сказали купляйте планшети , ел.книги та завантажуйте, або підручники на ринку "Петрівка" (Київ) на яких стоїть червона жирна позначка НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ. Скрізь є підручники, але не у школах. В магазинах, на ринках , які надруковані за державні кошти. Слава Україні!? Незабаром вибори. То ж люди думайте, чи є в нас хтось гідний за кого можна голосувати.
Евгения
так и есть,еще и не найти в электронке ,чтоб скачать!Власова я так и не нашла(история),пришлось Пометун качать...
Коментувати
Олена
1 вересня учні отримають підручники для 6 класу за новою програмою? у Харківському районі
Оленка
«Біологія» підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів (авт. Костіков І. Ю., Волгін С. О., Додь В. В., Сиволоб А. В., Довгаль І. В., Жолос О. В., Скрипник Н. В., Ягенська Г. В., Толстанова Г. М., Ходосовцев О. Є - хтось із авторів працює в школі? Наскільки мені відомо, вони є науковцями, авторами підручників для університетів.
Вікторія
Для Оленка: Я не можу стверджувати за всіх, скажу тільки за Ягенську Галину Василівну. Прекрасний педагог, вчитель біології гімназії №21 м.Луцька. Підготувала декілька десятків переможців не тільки Всеукраїнських, але і міжнапродних олімпіад з біології і хімії. ЇЇ учні визнавались переможцями захисту наукових робіт на Всеукраїнському рівні декілька разів. Людина, яка живе своїми учнями, і так, вона захистила наукову дисертацію, але продовжує викладати в школі. Є досить молодою - трохи більше 40 років. Мені пощастило, адже вона є вчителькою моїх дітей - старша донька вже другокурсниця, але менший - в 7 класі. Безмежно шкодую, що моїй дитині не доведеться вчитись по її підручникам. Знову хочу зауважити. говорю лише за одну конкретну людину - Вчителя!
ірина
22 жовтня - підручників по біологї 6 класу немає. міністерство освіти про це не хоче знати. державний стандарт - як лозунг, який нікому не потрібен, так само, як і діти та освіта
Коментувати