Київських учителів женуть на "антимайдан"

Київським школам наказано відправити вчителів на "антимайдан". Розпорядження дають районні управління освіти

Київських учителів женуть на "антимайдан"

Директорам київських шкіл наказано забезпечити по дев'ять вчителів у суботу і по чотири - у неділю на мітингу підтримки влади, що готує Партія регіонів. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на вчительку однієї з київських шкіл.

"Директорів шкіл викликали до районних управлінь освіти і сказали в суботу до Арки Дружби народів привести дев'ять вчителів від кожної школи, на неділю - чотирьох. Стояти потрібно за Партію регіонів", - сказала вона.

Учителі, за її словами, обурюються і відмовляються.

За наявною інформацією, аналогічна ситуація склалася і в Черкаській області. Там таким же чином учителів зобов'язують їхати до Києва.

Як відомо, масштабний мітинг ПР, на який звозять людей з усієї країни, відбудеться на Європейській площі в Києві цими вихідними.

Освіта.ua
13.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
Зато на евромайдане стоят безработные и студенты с общежитий за похлёбки с США и спят на полу зимой. Это конечно лучше! А Яценюк спит в особняке, Кличко целуется с немцами и американцами взасос, Тягнибок оболванивает толпу экономически необразованных людей. Это конечно лучше. Продажные проплаченные западом блогеры, якобы жалеющие учителей, задолбали. Цель одна - разъединить страну и завладеть властью. Оранжевые уже были у власти и ничего не сделали для народа, но этот народ уже забыл, что именно оранжевые сделали доллар с 4,5 грн до 8,5 грн и разрушили всю экономику, потому что продали интересы страны США.
СЛАВА
у власти были ТЕ ЖЕ, ЧТО И СЕЙЧАС. Разве кто-то поменялся, кроме верховных главнокомандующих??? Собственными ... знаю, что пищу, одежду НЕСУТ на Майдан люди, специально приезжающие в Киев... Да, есть места, где вовсе не оранжевые правят бал, стараясь при том. Но одновременно развалиывая то, что ещё осталось. И стоят то там вовсе не из-за... Стоят - ПРОТИВ, поскольку Д О С Т А Л О
СЛАВА
Люди майдана ЖЕЛАЮТ достойную страну
Коментувати
Marina
Так и есть. Киев, даже персонал детсада по списку выводят на митинги в поддержку ПР. Вот так - собирает заведующая воспитателей и составляет пофамильный список. В это воскресенье идут эти трое, в следующее воскресенье - еще трое.
СЛАВА
а ПОЧЕМУ не отказываются? Рабы????
Коментувати
схаменіться
Ніхто нікого не може змусити, вчитель - не раб, а не можете не прогинатись під всіх бажаючих - йдіть зі шкіл, бо учні й студенти переросли таких педагогів давно, вони мають власну думку й погляди, і на відміну від деяких педагогів не бояться відстоювати свої права.
Лариса
Може й женуть, але завжди можна відмовитися, їдуть ті - кому це до вподоби, силою ніхто не затягне вас в автобус, значить ваші переконання на стороні Антимайдану. З початку подій підтримувала майданівців і не боялася висловлювати свої погляди, хоча 80% колег або аполітичні (телевізор включають на серіалах) або за комуняк. Спасибі справжнім українцям, які стоять на Майдані, серцем і думками з вами, пишаюся самоорганізацією на Майдані, витримкою і волею українського народу, студентами-волонтерами. Знайте, на Донбасі багато людей підтримує і вірить в вас!
Освітянам
Кому ви пред’являєте претензії? Владі? Оппозиції? Директорам чи батькам? В першу чергу - пред’явіть собі. Хто не захоче поїхати - не поїде. Хто захоче - знайде можливість. Якщо ви ходите на роботу у свої школи за мізерну зарплату, якщо міністерство вас щоденно гвалтує своїми моніторингами чи конкурсами, коли чиновники вам розказують на які видання потрібно підписатися й за кого потрібно проголосувати, коли недавні двієчники їздять на мерседесах і відкрито насміхаються над вами, коли з сіячів розумного, доброго, вічного вас перетворили у хабарників та утриманців, то варто було б задуматись...
читачки
Для Освітянам: так НЕ всіх же перетворили на хабарників. А ті, кого "перетворили" ТАКИМИ й були.
правда
Для Освітянам: Міністерство " гвалтує" мозок вашим дітям і вам, а ви мовчите стільки років. Ви стільки знаєте про систему освіти, що розуму вистачає лише на те щоб ображати педагогів, прапор вам в руки і вперед за змінами, якщо все так не влаштовує. Йдіть в школу, так мовити на передову. Складається враження , що в вас комплекс, мабуть не пощастило з першим вчителем, повірте не всі такі та й не все так погано. Ніхто не розказує як голосувати, на які видання підписуватись. Та й двієчники частіше з квітами заходять в школу подякувати педагогам, ніж зайняті відмінники
Коментувати
юрій
Там де є позиція погнати неможливо.коли дирекція тільки заікнулась.запитали вас послати цілим словом чи по складах і зразу відстали. поїхали самі. як бидло,Так ,що все залежить віцд людей,якщо ви боїтесь нема чого на дзеркало дивитись.А ми підемо на наш майдан і більшість колективу у нас цього не скриває так.що відкиньте свій страх
Олена
Для PR: Цікаво мені, кого це так вже і женуть. Не обманюйте самих себе. Всі самі їдете, бо по обидва боки Майдану платять, годують, розважають. Чому ніхто не вийшов жодного разу на протест проти зменшення заробітніх плат, скорочень, підвищення цін і т і. Бо не платять! А тепер ми всі герої. То хочемо в ЄС то в ТС . , визначіться врешті - решт. Я хочу жити в Україні: незалежній від ЄС, ТС, кого там ще. Я бачу, що владі байдуже як я живу, але і ті три дурні нічого мені особисто не допоможуть. Вони вже давно зрозуміли - або пан, або пропав, або відвоюють щось для себе, якісь гарантії безнаказанності, або вязниця, за те, що вигнали студентів на площу. А батьків запитали? Дістали всі, а ми ,як дурні, сваримося! Фу, гидко!
читачки
Для Олена: ті троє, як і влада, прагнуть використати ситуацію, да не відають як...
Коментувати
Светлана
Как надоело все это вранье! Как надоел весь этот бардак!
Олена
Для Светлана: На Волині теж учителів відправляють на мітинг ПР до Києва.
Коментувати
Влада
Правильно! Ключевое слово "Ж Е Н У Т Ь". Не предлагают (как нашим по 300 гривен, слушок прошёл), не убеждают, нет... "ЖЕНУТЬ". СТОЛИЧНЫХ С О З Д А Т Е Л Е Й БУДУЩЕГО...Вот оно - наше, родное, неповторимое нигде, разве что . . .
PR
Вибачте за помилки, глючить клавіатура.
PR
Так, це парвда, як і те, що в західних регіона хвідбувається теж саме. Спробуйте там сказати, що ви проти ЄС? Але я прийду завтра на Антимайдан і не тільки тому, що мені заплатіять, а тому, що мене вже верне від "мирних" мітингів опозиціїї, які безкарно порушують закон, які підставили дітей на майдановські ігрища. І я хочу сказати, що я проти ЄС. Але якщо влада не зупинить цю вакханалію, то післязавтра я вийду проти неї. І мені по-барабану чий то буде майдан.
за правду
Для PR: і не тільки тому, що мені заплатіять - майже повірили, не обдурюйте самі себе.
Коментувати
q
В Харькове постоянно если не на субботники, то на площадь. То непонятно за/против интеграции, то н аплощадь Руднева, то на площадь Розы Люксембург и никого не и...т. И не по 9 человек, а по 40 с каждой школы. Гепа и Допа властвуют.
Іванна
Яка ГАНЬБА !
Алексей
На Дніпропетровщині і навколишніх районах також!
олександр
На Чернігівщині також
Іванна
Тернопільщини, також!
Учитель
Хіба лише київських?! Таке ж розпорядження отримали сьогодні керівники усіх шкіл Донбасу, а ніхто їхати на хоче.Позор партії регіонів - не можемо авторитетом, давайте поза законом, силою.
Марина
Для Учитель: та харківських теж на майдан везуть у суботу ввечорі відїзд.ОСь вам!
Обурена
Повірте, це не ПР виганяє на антимайдан! Ми вже скільки разів (і на минулих виборах)бачили, як директорам проплачується наш (вчительский) час - як нарада, так і виступ на годину якогось оппозиціонера! Набридло! І не дають висловити власної думки, затикають рота, мовляв би "Я грошенят заплатив, а ти вчителько, сиди і слухай! Тобі слова не давали". Так що, шановні, нас з вами вже давно продали наші ж директори!
зам
так говорять люди, далекі від директора, і який це вчительський час проплачується директорам?
Коментувати