Проект "Відкритий світ" реалізують до кінця 2015 року

Президент заявив, що держава створюватиме рівні можливості для кожного учня, незалежно від достатку батьків

Проект "Відкритий світ" реалізують до кінця 2015 року

До 2015 року Національний проект "Відкритий світ" буде поширено на всі середні школи (5-9 класи) України.

Реалізація Національного проекту "Відкритий світ" із впровадження новітніх технологій у навчальний процес - це крок до забезпечення школярів якісною та сучасною освітою, переконаний Президент Віктор Янукович.

"Це ваше майбутнє, і ви перші, хто робите цей крок у "Відкритий світ" у Національному проекті в числі 54 шкіл», - сказав глава держави, звертаючись до учнів загальноосвітньої школи №78 після перегляду презентації інтерактивного мультимедійного "Уроку майбутнього".

Він також зазначив, що впродовж року ще дві тисячі шкільних закладів отримають аналогічне оснащення і матимуть змогу використовувати новітні технології у навчанні, а до кінця 2015 проект буде поширений на усі загальноосвітні навчальні заклади держави.

"Ми намагаємося створити рівні можливості для кожного учня, незалежно від достатку батьків і незалежно від того, в якому регіоні знаходиться школа - чи в Києві, чи десь у якомусь регіоні в сільській місцевості. Це дуже важливо", - підкреслив Віктор Янукович.

На переконання Президента, такий підхід до навчання дозволить учням отримати якісну освіту, конкурентоздатні знання, що сприятиме їх реалізації як фахівців високого рівня у майбутньому.

Метою проекту "Відкритий світ" є подолання освітньої нерівності шляхом впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій, підключення шкіл до Інтернету та встановлення у навчальних закладах сучасного технічного обладнання.

У серпні 2013 року було завершено перший етап реалізації Нацпроекту "Відкритий світ": 54 школи в усіх областях України були оснащені сучасним обладнанням. На другому етапі планується також створення "Електронної шкільної бібліотеки".

Освіта.ua
01.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероника Татаренко
Школы со времен Союза не получали учебное оборудование.На ремонты деньги собирают с родителей,и ремонты эти преимущественно косметические.Во многих,особенно сельських,школах - холодно,потому что уголь выделяют некачественный, и его мало.Заанонсированный проект - чистый пиар,его практическое воплощение потребовало бы колоссальных вложений,да и работать это может только как часть образовательной системы,которая сейчас отсутствует.Мечта для учителя - практика - это возвращение к советским стандартам,когда,к примеру,учебное оборудование завозили каждый год в обязательном порядка.А вы говорите - вай-фай и планшеты...
Сосо
Для Вероника Татаренко: Знову перекладуть все, включаючи фінансові витраи, на плечі вчителів. Як це зазвичай буває в Шаргородському районі Вінницької області, де на олімпіади, змагання різноманітні конкурси ( всього подібних заходів трошки менше сотні) вчителі возитимуть за власний рахунок. На питання дайте гроші. Відповідь одна. Шукайте спонсорів. Зверніть увагу. Не читайте уроки й ні за що не турбуйтесь. А шукайте спонсорів. Навчив чи не навчив дітей не важливо. Учась в районних заходах, ось що головне.
Коментувати
Ирина
а где можно ознакомиться какие школы участвуют? и что предполагает конкретно этот проэкт?-вай-фай,электронный дневник, дополнительные компьютеры-что, ?
Ирина
Для Ирина: ...ну вот , наша школа не попала не в 1 не во2 раз... , а отдали Свит лидирующей школе где и так родители купили и электронные дошки и компьютеры, ну и спрашивается-для кого эти проекты?!
Коментувати