У вересні стартує другий етап проекту «Відкритий світ»

В Кабінеті Міністрів упевнені, реалізація проекту забезпечить рівний доступ до освіти

У вересні стартує другий етап проекту «Відкритий світ»

«Новий рівень освіти – це новий рівень держави. Реалізація проекту Президента України «Відкритий світ», в рамках якого школи оснащуються сучасною комп’ютерною технікою з доступом до Інтернету, забезпечує рівний доступ до знань і в містах-мільйонниках, і в селах», - зазначив віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул під час робочої наради щодо реалізації проекту в Херсонській області, повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра.

За його словами, наразі вже оснащено 54 навчальні заклади в усіх областях України. А з 1 вересня 2013 року розпочнеться другий етап проекту – по оснащенню ще 2 тисяч шкіл.

Він зазначив, що особливо важливий цей проект саме для сільської місцевості, де більше 40% учнів не мають персональних комп’ютерів вдома.

Також віце-прем’єр висловив переконання, що застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій дозволить забезпечити підготовку високоосвічених випускників.

«Рівень та якість освіти яка не поступається європейським навчальним закладам дозволить забезпечити підготовку високоосвічених випускників, з широким кругозором. Єдиний шлях формування такої особистості конкурентоспроможного випускника – це застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій», – сказав Вілкул.

Як відомо, національний проект «Відкритий світ» реалізується в рамках соціальних ініціатив президента України. Він передбачає модернізацію системи освіти, подолання освітньої нерівності та доступність якісної освіти кожному школяру незалежно від його місцезнаходження.

Освіта.ua
02.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
...а мне кто-то объяснит-этот проект в будущем для всех школ? или так и останутся избранные школы, и в каком ближайшем будущем ждать этого видкритого свита?-2015?
Виталий Бабенко
Конечно, все школы обеспечат компьютерной техникой. В Чернигове на покупку компьютеров 600 тыс. грн выделили, и то эти деньги пока на бумаге, зато на переоборудование зала заседаний госовета и новую систему голосования 1 млн. уже проплатили!
Информатик
Надеюсь что и нашу гимназию оборудуют современными компьютерами поскольку в нашей школе уже настолько старые компьютеры ,что детям невозможно работать ,постоянные поломки .(Котовск ,Одесская обл. Котовская гимназия )