Уряд перевірить безпеку шкільних товарів

Найближчим часом в Україні розпочнеться проведення ярмарків для школярів та їх батьків

Уряд перевірить безпеку шкільних товарів

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов доручив профільним міністерствам організувати шкільні ярмарки, а також провести перевірки шкільних товарів у торговельних закладах. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів 1 серпня.

«Сьогодні розпочався останній місяць літа, тому не варто втрачати час. Треба почати проведення шкільних ярмарків вже зараз. Нікому не потрібний ажіотаж напередодні 1 вересня», - сказав Арбузов.

Він також звернув увагу на безпеку шкільних товарів.

«Згадайте ініціативу з посилення безпеки іграшок. Шкільні товари також повинні увійти у відповідний список», - додав Сергій Арбузов і доручив главам Мінекономрозвитку та МОН спільно з Держспоживнаглядом організувати перевірки шкільних товарів у торговельних закладах, а до порушників застосувати найсуворіші заходи.

Перший віце-прем'єр-міністр також звернувся до Міністра освіти і науки з дорученням оприлюднити дату початку навчального року. «Школи досі не отримали інформації про дату початку навчального процесу 2013 року. Нагадаю, перше вересня припадає на неділю. Люди хвилюються, особливо батьки першокласників», - зазначив він.

Освіта.ua
02.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Я без проверок могу сказать, что вся китайщина лпасная - пеналы, ручки и тп. Я незнаю, зачем на бумаге существуют стандарты, на деле их никто не соблюдает. Неплохое наше, и тетради,и школьные принадлежности, но у нас какая-то странная политика власти - стимулируют импорт и не поддерживают отечетсвенного производителя, хоть сколько коммуняки говорят и про безпроцентные кредиты, и про помощь в сбыте. Люди ведь хотели бы покупать безопасное качественное наше
Вероника Татаренко
Для Ирина Шульгина: Я так поняла - вы мамочка ученика. А я учительница. И явление вижу как снаружи - так и изнутри. И что Арбузов запретит продавать китайские товары ны рынках? Или запретит родителям их покупать, если те в несколько раз дешевле наших аналогов. А почему? Да потому, что в коммунистическом Китае у руля стоят стратеги, а не воры. И потому китайские товары уже весь рынок заполонили. Учись, Арбузик, как надо!
Виталий Бабенко
Для Вероника Татаренко: думаю, что основное, как воровать из бюджета и у государства, он усвоил, так же как и наша "демократическая" власть последних 20 лет! они ведь за то, что пропускают китайские товары наверняка откаты получают и немаленькие, а до отечественных производителей, если они конечно не приближены к Семье, им дела нет.
Ирина Шульгина
Я бы уже и чуть-чуть дороже покупала, только бы знать, что оно нетоксичное и безопасное. Но вот обьясните мне, почему нельзя реализовать эту программу коммуняк по поддержке отечественного производителя? Неужели это никому не надо - ни оппозиции, ни регионалам???
Коментувати