9 областей близькі до карантину «червоного» рівня

9 областей за показниками наближаються до «червоного» рівня епідемічної небезпеки

9 областей близькі до карантину «червоного» рівня

У чотирьох областях України запроваджений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, окрім того 9 областей наближаються до нього.

Про це під час наради з Володимиром Зеленським, що була присвячена ситуації з протидії поширення коронавірусу, сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«В Україні продовжує працювати адаптивний карантин. В областях зі значним поширенням коронавірусної хвороби запроваджений червоний рівень. Це Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська й Житомирська області. Також майже 10 областей перебувають у помаранчевій зоні й близькі до червоного рівня», – наголосив Шмигаль.

За його словами, за попередній тиждень збільшилася кількість госпіталізацій хворих на коронавірус. Також зросла кількість зайнятих реанімаційних ліжок.

«Це означає, що кількість важких випадків збільшується», – констатував очільник уряду.

Освіта.ua
09.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
БОЙ
Введите дистанционное обучение по все стране, ибо сколько можно над нами ставить эксперименты? Выпустили во многих областях детей на учебу, а в итоге что? Ходят все кашляют, чихают и тд. Желаю главам МОН и нашему президенту жить в "общаге" с тараканами не доедая, кадлый день контактируя с зараженными .